9 savybės, kurių vaikinai ieško merginose

2017-03-22 15:28:00   parengė: Viktorija Gorčakovaitė (woman.dk)

Ko vyrai ir vaikinai ieško merginose? Kokių konkrečių savybių jie tikisi iš mūsų? Pakalbinus būrį vaikinų paaiškėjo, jog daugelis dažniausiai mini devynias savybes, kurios jiems atrodo svarbiausios. Tad skaitykime ir švieskimės!

Pasitikėjimas savimi

Anot apklaustųjų, nieko nėra seksualiau, kai mergina pasitiki savimi. Mergina, kuri savimi pasitiki ir žino savo vertę tarsi skleidžia tam tikras bangas, kurios pasiekusios vaikiną jam tarsi kužda „esu patraukli ir žinau savo vertę, jei gerbsi mane - gal Tave ir prisileisiu kiek arčiau...“
Parodykite jam, kad esate patenkinta savimi ir savo padėtimi - tuo kas esate, ką pasiekėte ir ką turite. Jūsų užtikrintumas jį sužavės!

Humoro jausmas

Humoro jausmas vyrams svarbus lygiai tiek pat, kiek ir moterims. Be humoro jausmo, santykiai greitai tampa nuobodūs ir rutiniški. Juk nenorėtume būti su vyru, kuris nesijuokia ir nepokštauja, ar ne? Taip ir jis - nenorėtų būti su paniurėle mergina!

Išvaizda

Ko gero nenuostabu, jog kiekvienas vyras norėtų turėti ir kaskart šalia savęs matyti ir dailią merginą... Tačiau mūsų nuostabiai, respondentai minėjo, jog jiems svarbu, kad mergina prisižiūrėtų ir būtų moteriška. To pakanka!

Nuotrauka: www.sxc.hu

Bendri pomėgiai

Jei neturite bendrų pomėgių, bus sunku surasti bendrą kalbą, o su laiku vienas kitam atsibosite. O jei norite sudominti jį dar labiau, negu iki šiol - pasidomėkite Formule 1, ginklais, senoviniais automobiliais… Keli pliusai į Jūsų nematomą sąskaitą - garantuoti!

Rūpinimasis

Visi mes norime jaustis svarbūs ir reikalingi. Kartais užtenka paklausti: „Mažuti, kaip praėjo diena?“ O jei neprašoma paruoštumėte vaikinui gausią ir skanią vakarienę, o po jos dar padarytumėte masažą... Efektas garantuotas!

Gebėjimas flirtuoti

Vyrams patinka būti šiek tiek erzinamiems. Tik truputėlį. Jiems patinka būti „medžiojamiems“ ir patinka žinoti apie tai. Reikia pavyzdžių? Tarkime, esate vakarėlyje tarp draugų, ir visiškai neypatingu momentu tyliai į ausį pašnibždate, jog esate be liemenėlės... Kaip manote, apie ką jis galvos? ;)

Gebėjimas klausytis

Ko gero moterys to itin reikalauja iš vyrų, bet ir šie, pasirodo, ne ką mažiau to tikisi iš mūsų. Pastabumas detalėms ir klausymasis - štai ką jie vertina!

Sąžiningumas

Vyrams nepatinka žaidimai, dramos ir užuominos. Vietoj to, viskas turi būti aišku ir paprasta ir lengvai suprantama.

Sugebėjimas nustebinti

Spontaniškumas, pasirodo, taip pat labai svarbus. Kai kuriems vyrams tai asocijuojasi su impulsyvumu ir energija, o tokios merginos atrodo truputį pašėlusios ir labai traukia. Nuotykių ieškojimas, ambicinga sielia ir drąsa - štai ko jiems reikia!