3 gudrybės nėštukėms

2017-01-21 10:25:00   parengė: Monika Baltutienė (pregnancyfashion.sheknows.com)

Niekas nesitiki, kad būsite liekna ir daili, kai laukiatės vaikelio (todėl turėtumėte tai priimti ir džiaugtis nauju gyvenimo etapu), tačiau jei jaučiatės labiau apvali, negu norėtumėte, pasinaudokite šiais patarimais ir iš kart jūsų kojos atrodys ilgesnės, o šlaunys ne tokios apvalios.

Patarimas Nr.  1

Dėvėti elastinius džinsus: elastiniai prigludę džinsai labiau prisitaiko prie kojų pločio bei pilvuko ir sukuria lieknesnio kūno iliuziją. Dėvėkite tamsių spalvų džinsus ar tamsias kelnes Daugiau lieknėjimo galios.

Patarimas Nr.  2

Dėvėti tos pačios spalvos (vienspalvius) rūbus, yra dar vienas triukas tapti optiškai lieknesne ir dailesne. Pavyzdžiui, nešioti juodą (rudą, mėlyną ir pan. ) suknelę su juodomis pėdkelnėmis ar "leginsais" ir juodus batus. Komplektą galite pagyvinti spalvingu šalikėliu ar karoliais.

Patarimas Nr.  3

Diržas: Venkite nešioti didelius marškinius, plačias tunikas ar tiesias sukneles, nes jie optiškai jus dar labiau išpūs. Kai dėvite marškinius, tunikas ar plačias sukneles, tiesiog apsijuoskite diržu po pilvu. Susidarusios klostės optiškai pailgins kojas ir jūs atrodysite lieknesnė.