3 būdai, padėsiantys atsikratyti spuogų

2018-11-15 19:47:00   Lora

Spuogai... jie vasada atsiranda tada, kai mums to mažiausiai reikia. Ar Jūs taip nemanote? Juk dažniausiai jie iškyla kaip tik tada, kai mūsų laukia svarbus įvykis ar vakarėlis. Pripažinkite, spuogai tikrai sukelia  nepatogumų, todėl pabandykime juos sustabdyti! Manote, kad aš per daug įsisiautėjau? Būtent šį rytą radau mažytį raudoną siurprizą ant savo veido! Džiauguosi, kad visada šalia savęs turiu priemonių, kurios mane gelbėja. Štai Jums 3 būdai, padedantys atsikratyti spuogų.

Ledukai

Kad ir kaip atrodytų keista, ledukai išties padeda. Jie sumažina ne tik raudonį, bet ir pačius spuogelius. Paimkite geletą ledukų ir uždėkite juos ant spuogelių, palaikykite apie 10 minučių. Tai vadinama ,, spuogų užšaldymu“ . Pabandykite!

Dantų pasta

Šis triukas toks senas, kaip ir mes. Įsitikinkite, kad naudosite būtent baltos spalvos dantų pastą, nes kitos, žalsvos ar melsvos spalvos dantų pastos , nėra tokios efektyvios. Geriausiai šis metodas veikia tada, kai dantų pastą ant spuogelių užtepate prieš eidamos miegoti... Dantų pasta tikrai išdžiovins spuogelius !

Arbatos maišeliai

Norėdami sumažinti spuogelius bei raudonį apie juos galite naudoti arbatos maišelius. Užpilkite juos verdančiu vandeniu  ir pamirkykite (geriausiai tinka žalioji arbata). Uždėkite arbatos maišelį ant spuogo ir kurį laiką palaikykite.