6 sumanūs svorį mažinantys receptai

2018-06-24 11:01:00   parengė: Monika Baltutienė

Atsisveikinkite su nesėkmingomis dietomis bei su neišnaudotais mankštų seansais, naudodami šiuos 6 "gudrius" receptus. 

Neįmanoma tapti lieknesniu, jei jūs vartojate dag kalorijų turinčius užkandžius. Tačiau padarius stiprius pokyčius savo mityboje su šiais patarimais, jūs greitai prarasite nereikalingą svorį. Sveikas ir maistingas maistas padės pašalintį jūsų organizme susikaupusius riebalus. Antioksidantai ir vitaminai užtikrina tinkamą jūsų medžiagų apykaitos bei virškinimo sistemos veikimą. Padarykite savo maistą sveikesnį išsirinkdami iš mūsų trumpo sąrašo skanius ir mažai kalorijų turinčius patiekalus.

Nuotrauka: www.sxc.h

1.Ant grotelių keptos žaliosios paprikos

Jei turite silpnybę ant grotelių keptoms daržovėms, atėjo laikas įtraukti šiuos užkandžius į savo savaitės racioną.

1 porcija ant grotelių keptų žaliųjų paprikų turi ne daugiau nei 4 kalorijos. Naudodami vietoj garnyro prie kalakutienos krūtinėlės ar valgydami su kitomis daržovėmis, prarasite nereikalingus kilogramus greičiausiu būdu.

2.Vynuoginiai pomidorai

Įterpkite į savo mitybos planą kuo daugiau naujų receptų su daržovėmis.

1 puodelis vynuoginių pomidorų turi tik 30 kalorijų, todėl galima papildyti pagrindinius valgymus su šiuo vitaminais turtingu ingredientu. Laikantis lieknėjimo režimo metu, darykite vyšninių pomidorų salotas, tiesiog ant jų paplėšius šviežių salotų lapų.

3.Rudųjų ryžių Suši

Eksperimentuokite su naujais receptais, turinčiais mažai kalorijų ir įveskite juos į savo sveikos mitybos planą. 

Nuotrauka: www.sxc.hu

 

1 rudųjų ryžių suši ritinėlis turi tik 28 kalorijas, todėl jūs galite suvalgyti iki 5 vienetų šio skanaus užkandžio, nejausdami persivalgymo, svorio padidėjimo ar kaltės jausmo.

4.Blyneliai iš brokolių

Norint sutramdyti alkį geriausia vartoti maistą, turtingą vitaminais ir ląstelienos. Viena porcija brokolių blynų turi ne daugiau nei 80 kalorijų ir jūs visiškai atsispirsite alkio pagundai. Mėgaukitės magišką poveikį virškinimo sistemai turinčiais ir vitaminais turtingais brokoliais.

5. Svogūnų laiškų ir humuso mišinys

Sukurkite skanų užkandį iš mažai kalorijų turinčių jaunų morkų ir salierų lazdelių su svogūnų laiškų ir humuso (turkiškų žirnių) mišiniu.

1 valgomasis šaukštas šio mišinio turi tik 25 kalorijas. Daržovės puikiai tinka norint numesti svorį, o šis mišinys puikiai papildys bet kokį maistą.

6.Laiškiniai česnakai ir grietinė

Pamirkyti salierų lazdeles ar kitų daržovių gabalėlius į šį pasakišką mišinį.

1 porcija laiškinių česnakų ir grietinės turi 70 kalorijų. Mėgaukitės skaniu šių dviejų maisto produktų aromatu ir paskanindami paprasčiausius pusryčius ar užkandžius.  

Tik nepamirškite prieš ruošiant daržoves švariai jas nuplauti.