7 būdai, kaip padailinti figūros netobulumus ir atrodyti liekniau

2016-04-17 11:20:50   Ainė Šlėderytė

Artėjant tiek ilgai lauktai vasarai mes dėvime vis mažiau drabužių, o tai reiškia tik vieną dalyką: kūno išpažintys! Visi tie mėnesiai praleisti mėgaujantis gardžiu atostogų maistu nepraėjo be pėdsakų – kai kurios kūno dalys šiek tiek išpampo, o mes tapome mažiau patenkintos savimi, bet, laimei, mes neprivalome slėptis po plačiais drabužiais, kad pasijustume geriau. Žinoma, aš visus noriu padrąsinti sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti, bet taip pat svarbu parinkti savo figūros tipui tinkamus drabužius. Taigi, štai jums 7 puikūs patarimai, kaip užmaskuoti problemiškiausias kūno vieteles.

JEIGU JŪSŲ KLUBAI PLATŪS 

Nėra visiškai nieko blogo turėti plačius klubus: tai labai moteriška, seksualu ir visos mes juos turime! Bet jei dėl to jūs jaučiatės šiek tiek nepatogiai, patariu jums rinktis platėjančius džinsus. Šio tipo džinsai subalansuoja jūsų figūrą, sukurdami iš jūsų klubų ir kojų dailų trikampį.

JEIGU ESATE ŽEMA

Jeigu norite atrodyti šiek tiek aukštesnė, tiesaus kirpimo vyriško stiliaus džinsai – geriausias pasirinkimas. Jie sukuria ilgesnių bei plonesnių kojų iliuziją, ypač tada, kai derinate juos su pora gundančių aukštakulnių.

JEIGU JŪSŲ PILVAS ŠIEK TIEK ATSIKIŠĘS

Ir kas iš tiesų jo neturi? Rinkitės palaidines, kurios yra šiek tiek laisvesnės priekyje, ir šiek tiek nusmukusios nuo pečių ar klostuotos pečių srityje. Tai puikiai paslėps jūsų pilvuką. Palaidinės su klostėmis yra tiesiog tobulas variantas, nes jos atkreipia dėmesį į kaklo liniją tuo pačiu nukreipdamos nereikalingą dėmesį nuo viduriniosios sekcijos.

JEIGU JŪS NETURITE LIEMENS

Jeigu jūsų liemenį reikia šiek tiek paryškinti, nėra nieko geresnio nei platus diržas. Sekitės jį ant liemens ir derinkite su laisva vasarine suknele, taip padailinsite figūrą ir jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

JEIGU NORITE VIZUALIAI PADIDINTI KRŪTINĘ

Juostuotos ilgos suknelės yra idealus pasirinkimas, norinčioms, kad krūtinė atrodytų didesnė, tačiau jos taip pat suteikia lieknesnės figūros efektą. Rinkitės ilgą suknelę, su kaspinais po krūtine, kad atkreiptų dėmesį į viršutinę jūsų dailaus kūno dalį.

JEIGU NORITE ATRODYTI LIEKNESNĖS

Jeigu norite, kad visa jūsų figūra atrodytų lieknesnė rinkitės V formos raštus, kaip ant sijono pateiktoje nuotraukoje. Jie atkreipia dėmesį žemyn jūsų kūnu, todėl atrodote lieknesnė ir aukštesnė!

JEIGU VIRŠUTINĖ JŪSŲ KŪNO DALIS YRA STAMBESNĖ

Nebijokite dėvėti klasikinio kirpimo švarkelių... Jie iš tiesų gali padaryti taip, kad atrodysite lyg 10 kilogramų lieknesnė! Derinkite jums tinkamą švarkelį su vyriško kirpimo džinsais ir pamatysite didžiulį skirtumą.