8 svarbūs žingsniai, norint greitai išgydyti sudaužytą širdį

2018-06-25 12:58:31   parengė: Ainė Šlėderytė

Yra daugybė būdų, kaip greitai pagydyti sudaužytą širdį, tačiau mes norime išgydyti ją taip, kad ji išliktų „
sveika“ ilgai. Jei šiuo metu jaučiate, kad jūsų širdis sudužusi į gabalėlius, jum tikrai reikia perskaityti šiuos patarimus, kur detaliai paaiškinama, kaip elgtis tokioje situacijoje. Išsiskyrimas visada reiškia sudaužytą širdį, tačiau su šiais patarimais jūs tikrai galite tai ištverti. 

Visiškai nutraukite bendravimą

Žinau, sunku nutraukti visus ryšius ir judėti toliau, tačiau tai būtinas žingsnis. Jeigu norite greitai išgydyti sudaužytą širdį, turite nustoti bendrauti su savo buvusiuoju, bent jau kuriam laikui. Labai sunku pamiršti buvusią meilę, tačiau jei nustosite kalbėti su savo ex, pajusite milžinišką skirtumą savo jausmuose.

Išsiverkite

Turite įsitikinti, kad davėte sau pakankamai laiko išsiverkti ir paliūdėti dėl to, kas įvyko. Jei tokios progos sau nesuteiksite, jūs negalėsite išvalyti savo kūno ir judėti toliau. Vienas kelias, greitai išgydyti sudaužytą širdį yra apraudoti buvusius santykius, ypač jei jie truko gana ilgai.

Sudarykite trūkumų sąrašą

Dažniausiai kitose situacijose, norėdami ką nors nuspresti, žmonės sudarinėja privalumų ir trūkumų sąrašą, tačiau šioje situacijoje labiau tinka tiesiog trūkumų sąrašas. Į šį sąrašą galite įtraukti viską, pradedant tais kartais, kai jūsų ex jus apgaudinėdavo, o baigiant tuo, kad jis niekada nesitvarkydavo. Tai tikrai jums padės susivokti bei susitaikyti su šia situacija, ir greitai išgydyti sudaužytą širdį. 

Nustatykite Skatinimo sistemą

Kai susiduriate su itin skausmingu išsiskyrimu, vienas iš būtiniausių dalykų yra susikurti paskatinimų sistemą. Susitaikyti su išsiskyrimu yra labai sunku, ir kažin ar kada nors pasidarys lengviau. Būtent todėl nustatyti savojo ego paskatinimo sistemą yra privalu. Tai turėtų būti žmonės, kurie padėtų jums atsigauti ir niekada nepriverstų dėl jų braukti ašaras. Jie gali labai daug ką pakeisti jūsų gyvenime bei išgydyti sudaužytą širdį itin greitai.

Atsinaujinkite

Pasiimti kelias laisvas dienas ir pailsėti nuo viso pasaulio gali būti labai naudinga, nes tai padės jums atsigauti ir atsinaujinti. Praleiskite dieną grožio centre ar SPA, pasidarykite sau „mini“ atostogas. Patikėkite, jei skirsite laiko sau bei apmąstysite viską, kas įvyko, galėsite daug greičiau nei įprastai išgydyti sudaužytą širdį.

Mergaičių vakarėlis

Jei negalite tuojau pat pasiimti nors ir nedidelių atostogų, kodėl nepraleidus smagaus savaitgalio su draugėmis mieste? Jums nebūtina flirtuoti su vaikinais, kad būtų iš tiesų smagu, bet galbūt jūs sutiksite savo buvusįjį tame pačiame klube ar restorane ir turėsite galimybę įrodyti, kad jums jis visai neberūpi ir jūs puikiai leidžiate laiką. 

Nuotrauka: www.sxc.hu

Venkite jo draugų

Prisimenate pirmąjį punktą, kuris sako, kad turite nutraukti bendravimą ir visus įsipareigojimus? Tai reiškia, kad tą patį turite padaryti ir su jo draugais. Jeigu iš tiesų norite pamiršti savo ex, turite vengti visko, kas apie jį primena, į tai įeina ir susitikimai su jo draugais.

Susiraskite naują pomėgį

Galiausiai panelės, visą neigiamą energiją reikia sukoncentruoti į kažką teigiamo, o geriausiai tai padaryti susiradus naują pomėgį. Piešimas, maisto gaminimas, namų tvarkymas – kas gali žinoti, koks hobis jums bus arčiausiai širdies. Man – tai neabejotinai rašymas.

Iš tiesų gana sunku surasti būdų, kaip greitai išgydyti sudaužytą širdį. Meilė yra nepastovi ir ją sunku išlaikyti, ypač tada, jei tave kas nors paliko. Taigi, merginos, kokius būdus sudaužytai širdžiai išgydyti jau esate išbandžiusios praeityje?