8 būdai suklijuoti sudaužytą širdį

2018-07-17 12:55:00   Ieva Lašienė

Sudaužyta širdis nėra vėl lengvai suklijuojama, todėl, kad taip neatsitiktų, siūlome jums 8 pagrindinius būdus išvengti širdies skausmų.  Ar Jūs jau artėjate link išsiskyrimo?  Ar Tu jau bandai suklijuoti savo sudaužytą širdį iš naujo?  Taip? Turime kelis patarimus, todėl skaityk toliau.

„Išvaikščiok“  tai

Vėl susiimti nėra lengva. Tiesą pasakius, tai labai sunku.  Tu kątik išsiskyrei su savo gyvenimo meile? Kodėl Tau nepasivaikščiojus su draugu ar drauge? Kodėl gi ne?  Eini, kalbi apie tai ir tiesiog „išvaikštai“ ir palieki kažkur užnugaryje. Iš pradžių nebus lengva, bet vėliau suprasi, kad viską pamažu „išmėtai“

Spa diena

Kai jau viską „išvaikštai“ ir blogas mintis pradedi nuvyti šalin, kodėl nepraleidus dienos lepinant save? Pasidaryk veido kaukę, manikiūrą, pedikiūrą, pasidaryk šukuoseną. Iškart pasijusi geriau ir, galbūt, net labiau pasitikinti savimi.

Atostogos

Šis žingsnis ne toks, jog turi važiuoti atostogauti  viena. Pameni, kai Carrie iš „Sex and the city. Movie“ paliko prie altoriaus? Samanta paėmė visas drauges ir išvyko į „medaus mėnesį“. Iš pradžių nebuvo lengva, bet vėliau viskas iš tiesų išėjo į gerą.

Pradėk bendrauti su senais draugais.

Jei paatostogauti nepavyksta,  bendravimas su senais bičiuliais yra geriausia išeitis!  Pasikalbėti ne tik apie jų gyvenimus, o ir apie tai, koks tavo draugams atrodė tavo „Ex“ bus ne tik įdomu, bet ir į naudą. Taigi, imk telefono ragelį ir skambink senai matytoms draugėms.  Galbūt surenkite pižamų vakarėlį?

Susitvarkyk kambarį

Jau pastebėta, kad tvarkymasis veikia raminančiai.  Ir nesvarbu, ar į dėžes dedi jo daiktus, ar tiesiog tvarkaisi savo spintą. Kad ir kokia tinginiukė jaustumeisi, kai esi susitvarkęs savo „bardaką“ , rodos, kad susidėlioji ir savo mintis į lentynas.

PRADĖK SPORTUOTI

Kaip ir kambarių tvarkymasis, taip ir fizinė veikla padeda negalvoti apie neigiamus dalykus. O jei ir galvoji, gali savo įsiutį tiesiog  išlieti ant bokso kriaušės. Pratimai ne tik išskiria endorfinus iš jūsų smegenų, tačiau padeda jaustis geriau. Sportas – vienas geriausių patarimų norint „suklijuoti“ sudaužytą širdį.

Susirask hobį.

Jau senai žvalgaisi naujos veiklos? Pirmyn! Aplink gausu dalykų, kur Tu gali realizuoti save: dailė, šokis, muzika, dekupažas, sportas ir t. t. Išbandyk viską, kol atrasi tai, kas Tau teikia džiaugsmą ir malonumą.

Rašyk dienoraštį.

Paskutinis patarimas norint išgydyti savo širdį – pradėk rašyti dienoraštį. Leisk savo mintims išsilieti ant popieriaus. Taip savo mintis  apie buvusį ten ir paliksi – užrakintas po spynele.

Išgydyti širdies skausmus nėra lengva. Tai vienas sunkiausių gyvenimo etapų, kurio niekas nenori išgyventi, tačiau yra kaip yra, nieko nepadarysi. Dar ateis diena, kai sutiksi tą, su kuriuo jausiesi lyg pasakoj, kuri baigiasi...  ir jie ilgai ir laimingai gyveno...