Kuri vaikino kūno dalis gražiausia? Atsako merginos!

2017-01-18 16:20:00   Luna

Kai tik parašiau straipsniuką “Kada mergina gražiausia. Atsako vaikinai“, kas juokais, kas ne visai, siūlė man ištaisyti nelygybę ir parašyti straipsnį „Atsako merginos“. Bet juk ta pati tema nebūtų labai įdomu.
Būtent todėl pristatau antrąjį straipsnį iš ciklo „Atsako ...“

Kokia vaikino kūno vieta tau gražiausia. Kodėl?

 Aš tiesiog negaliu atsižiūrėti į savo vaikiną be marškinėlių... Pečiai, rankos (o jei dar gyslotos (čia tik man vienai, tikriausiai itin gražu)), kaklas, raktikauliai, krūtinė... Ech, net prisimint gera. Jei būtų mano valia, namie jis tik taip ir vaikščiotų :D

Tačiau ne apie mane šis straipsnis, o apie jus, vaikinai.
Tikriausiai ir patys jau nujaučiate, kokios kūno vietos ima viršų gražiausiųjų sąraše, tačiau galite ir dar kartą įsitikinti, kur mes, merginos, mėgstame paganyti akis ;) Jums tarsi ant lėkštutės pateikiami 32 merginų atsakymai!

„Akys. Nes manau, kad akys gali daug pasakyti apie žmogų ir šiaip tai tikriausiai pirmas dalykas, į kurį atkreipiu dėmesį pamačius vaikiną“ Ieva, 19m.

„Presas! Vasarą ypač. Bet šiaip turbūt galva (veidas ir plaukai :D). Presas tai todėl, kad nieko negali būti gražiau už sportiško vaikinuko kūną, na gali, bet tai yra seksualu. Lygiai taip pat kaip sušiaušti plaukai.
Taip pat yra pasakiškai gražu matyt nuoširdų vaikino veidą. Su spindinčiom akim arba šypsena.“ Aistė, 17m.

„Aš jų daug turiu. Šiaip tai akys labiausiai. Nežinau, man tiesiog gražu ir tiek. Žvilgsnis...“ Kamilė, 18m.

„Jei akys kūno vieta tai akys, nors skamba banaliai, bet jos tikrai labai kreipia dėmesį. O šiaip mane labai žavi vaikino rankos, nežinau kodėl, gal kažkoks instinktas, apkabinimo, tvirtybės simbolis... Pamačius vaikiną, nepraleidžiu pro akis jo rankų.“ Neringa, 22m.

„Pilvo presas :D Nežinau... Man kažkaip su vyriškumu siejasi.“ Paulina, 20m.

„Gražūs plaukai. Kad galėtum švelniai paglostyti.... O jis gražiai  nusišypsotų... Antroje vietoje - tvirtos rankos, prie kurių prisiglaudus jaustumeis saugi... Tiesiog saugi.“ Vaida, 21m

„Cha, koks kompromituojantis klausimas! Turbūt pečiai, ypatingai jeigu platūs ir vaikinas tvirto sudėjimo. Psichologinis dalykas čia, žinai, tvirtas vyras apgins, užstos, su tokiu jausies kaip už mūro.Dėl to visad pasigrožiu pečiais, na, kiekviena savų fetišų turim :D“ Evelina, 21m.

„Akys. Nežinau, kai pirmą kart pažiūriu į žmogų, žvilgsnis pataiko į veidą, o labiausiai traukia akys.“ Viktorija, 18m.

„Pirmiausia žiūriu į akis, tada į rankas, o tada į krūtinę. Toliau nebevardinsiu gal :D. Bet šiaip krūtinė, jei gerai ištreniruota. O kodėl krūtinė? Trinkelių ieškau :D“ Asta, 20m.

„Hmm, jei pasportavęs, tai krūtinė. Nes tvirta krūtinė tai iš dalies parodo vyro tvirtumą, vyriškumą. Tvirta krūtinė kaip koks skydas ar kaip čia išsireikšti, na, kad va tvirtas, tai apgins, apsaugos ir pan. ;D“ Eglė, 18m.

„Man gražiausia gražios rankos :) Ir plaukai... Ir akys ;D Nes vyriškos rankos demonstruoja stiprybę, sugebėjimą pasirūpinti savimi ir kitais, plaukai... Tiesiog, malonu liesti gražius tankius plaukus, o akys - sielos veidrodis.“ Justina, 19m.

„Nugara. Nežinau net, žiauriai gražu, jei dar tokia ne vien iš kaulų, reikia kad būtų ir raumenukų ir išvis gražu kai platūs pečiai.“ Deimantė, 17m.

„Hmm, geras klausimas, gražiausia man rankos. Labiausiai į jas atkreipiu dėmiesi, gražu man stiprios gražios rankos.“ Vaidutė, 20m.

„O balsas gali būt vieta? ;D jei balsas nepraeis, tai platūs pečiai ir tvirtos rankos ;D Nes sukuria patikimumo įvaizdį ir saugumo jausmą, o balsas tiesiog dėl to, kad juk merginos ausimis myli ;D tai žemas tvirtas balsas visuomet žavi :D“ Raminta, 20m.

„Hm, sakyčiau.. pečių linija ir rankos. Nes tai.. Kaip čia pasakyt ;DD Ši vieta tokia vyriška (šiaip ne visada, bet labai žavu kai taip būna), ir būna, kad pamačius ją tiesiog įsivaizduoji tokį stiprų apkabinimą, kai tiesiog išsitirpsti glėby...... ;) Žinoma, dar labai svarbu akys... ir šypsena... bet čia nepasakyčiau, kad išskirtinai tik vaikinam.“ Silvija, 21m.

„Krūtinė, jei neplaukuota, jei plaukuota, tada rankos. Krūtinė, nes tai mieliausia vieta prisiglausti "už jo plačios ir tvirtos krūtinės", o rankos gerai atspindi vaikino prioritetus ir sugebėjimus.“ Aistė, 21m.

„Man patinka kaklas, žandikaulis labai. Nes gražuuu, kažkaip. Tokia vieta rrr. Dar akys, aišku, jos iš vis turbūt nustelbia viską, nes iš pradžių visada į akis pažiūri, po to ten jau dairais kitur ;D Arba dar tie kauliukai kojos, kaip ta vieta vadinas... Nes nesimato dažnai ;D Na bet čia antraeilis dalykas.“ Inga, 19m.

„A... treniruota kiek apžėlusi krūtinė, arba platūs pečiai, arba sėdynė. Priklausomai nuo žmogaus sudėjimo. Na jos man dailiausios, labai vyriškos, bent vyriškos man patinka. Dar Adomo obuolys gražus...“ Rita, 20m.

„Raktikauliai.. Duobutės taip linksmai atrodo :D“ Simona, 17m.

„Skruostikauliai ir pečiai. Nežinau. Na jos kažkaip patį vyriškumą gal atskleidžia. pvz. jei vyro gražūs pečiai, tai man kažkaip atrodo, kad jis yra tvirtas, kad su tokiu aš jausčiausi saugi. Manau vis tiek moterims norisi jaustis saugiai būnant su savo draugu. O pavyzdžiui skruostikauliai irgi yra toks kaip ir vyriškumas, bet toks kur labai gražus, bet kartu ir labai labai subtilus.“ Aušra, 20m.

„Gal rankos nežinau, turbūt rankos. Neturiu argumento. Pirma į galvą šovusi mintis buvo rankos.“ Evelina, 18m.

„Pilvo raumenys :} Nežinau, gražu kai pasportavę būna, o ant pilvo labai gerai matosi.“ Silvija, 19m

„Užpakaliukas :D Nežinau, patinka vaikinai kai turi gražų užpakaliuką ir raumeningas kojas, erotiškai atrodo, o jei vaikinas šiaip raumeningas, tai panelei didesnis saugumo jausmas su juo.“ Emilija, 16m.

„Veidas, o jei tiksliau - griežta žandikaulio linija. Ir dar pečiai. Man labai gražu ryškūs veido bruožai pas vaikiną.“ Lauryna, 20m.

„Visas man jis (red. Ievos vaikinas) gražus :DDD Gal rankos. Gal žandikaulis. Gal aš jo glėbyje :DDD Tegul būna rankos. Jos stiprios ir visaką :D“ Ieva, 17m.

„Hmmm, įdomus klausimas, man akys. Nes jei vaikino akys žiba, tada automatiškai sužavi, vadinasi turi kažką ypatingo, kas traukia, kažkokią charizmą:) savitumą. O jei akys nežiba, tai ir vaikinas nėra toks simpatiškas.“ Sotera, 20m.

„Nugara, pečiai, rankos, akys ir dailus pilvo presas. Iš esmės nugara, pečiai ir presas :D
Rankos, nugara, pečiai, tvirtas pilvukas man asocijuojasi su saugumu, užuovėja, vyriškumu bei savęs rūpinimusi (jei vyras kaulėtesnis nei aš arba mano rankų raumuo didesnis nei jo, tai vadinasi yra problemų :D ). Juk taip gera, kai tave apkabina tvirtos rankos, žinai, kad pakėlęs neišmes, saugos :)“ Monika, 20m.

„Šukuosena ir plaukai. Nes pirmiausia pastebiu vaikino plaukus! Plaukai - kind of personality test.“ Dovilė, 20m.

„Na, jei akys būna negražios, tai tada graži gali būti nugara arba krūtinė . Nes akys - sielos veidrodis, jei nepatiks žiūrėt jam į akis, tai nepatiks ir vaikinas. Na ta prasme, ne taip stipriai patiks, nei tas, kurio akys tau labai patiks. :) Nežinau, nugara tai man asocijuojasi su vyriškumu kažkodėl. Ji būna plati, ne kaip moters. Atrodo galėtum užsikart ant tos nugaros ir būt ten saugiai.“ Augustė, 21m.

„Hmm pagalvojau ir manau, kad man gražiausia vieta - akys arba treniruotas pilvukas :D Arba dar man gražu šukuosena, kai taip netvarkingai sušiaušti plaukai :D O kodėl? Hmm, gal todėl, kad akys gali daug daugiau pasakyt negu bet kuri kita kūno dalis ir jei dar gražios akys, taip ir gali jose paskęsti, tada vaikino žvilgsnis nuginkluoja visiškai:> Čia tokia mano asmeninė silpnybė :D“ Deimantė, 21m.

„Kad ir kas bebūtų, vis tiek šypsena ;] visada džiugina ;]“ Laima, 20m.

„Hm, akys ir pečiai (nugara gal net visa). Turbūt taip būtų... Kodėl?.. Nežinau, tiesiog. Akys, gal todėl, kad pirmiausia į jas pažiūriu, nes, manau, kad iš akių galima nors kažkiek perprasti žmogų, pamatyti jo reakcijas į atitinkamus dalykus. Man šiaip akys toks intymus dalykas. O dėl pečių... Em, visad žavėjo platūs vyro pečiai ir tas visas nugaros išlinkimas.“ Akvilė, 19m.


Taigi, kaip matote, mielieji, Jūs merginoms velniškai gražūs. Kiekvienas savyje turite kažką tokio, kas priverstų mus, merginas, suvirpėti.

Nors, tiesą sakant, mylimas vaikinas visas gražus.

Geros dienos!
Su meile, Luna :)