8 stilistų patarimai, kuriuos turi žinoti

2018-05-29 17:26:51   Raminta Murauskaitė (fashion.allwomenstalk.com)

Vieni iš geriausių dalykų gyvenime, būna nemokami visai kaip šie be galo naudingi stilistų patarimai. Yra daugybė stilistų, nusprendusių atskleisti savo paslaptis žurnalams ar TV laidoms, patarimų įvairovė tokia didžiulė, jog sunku pasirinkti pačius svarbiausius. Šiame sąraše pateikiami patys svarbiausi ir naudingiausi patarimai ne tik padėsiantys jums atrodyti įspūdingai, bet ir išmokti veltui nešvaistyti pinigų, perkant tai, ko jums visai nereikia.

1. Drabužius rinkitės pagal savo figūros tipą!

Nuotrauka: www.sxc.hu

Kai kurie drabužiai puikiai atrodo tik ant manekenų, tačiau neverta pasiduoti, jūs taip pat galite rasti tai, kas ant jūsų atrodys nepriekaištingai. Jūs privalote žinoti savo trūkumus ir privalumus ir pasirinkti tokius drabužius, kurie pabrėžtų ir išryškintų tik jūsų privalumus, o trūkumus paslėptų.

2. Jauskitės lieknos, dėvėdamos itin madingų asimetrinių raštų drabužius!

Asimetriniai raštai ar jais padailintos suknelės ir tunikos šiais metais karaliauja mados viršūnėje. Tai puiki žinia, keletą papildomų kilogramų turinčioms moterimis, nes su šiais drabužiais šį savo trūkumą paslėpsite labai nesudėtingai. Vilkėdamos vertikalių raštų drabužius vizualiai atrodysite lieknesnės. Nevilkėkite beformių drabužių, nes tokio tipo drabužiai netinka beveik niekam.

3. Diržas – būtinas!

Žavus, akį rėžiantis ir ryškus diržas puikus aksesuaras, šauniai papildantis bet kokį aprangos derinį.  Dar vienas šio nepakartojamo aksesuaro privalumas, tas, jog jis pabrėžia jūsų taliją bei juo sujuosusios liemenį galėsite puikuotis vizualiai ilgesnėmis kojomis. Tad jeigu turite laisvą tuniką ar ilgą megztinį priderinkite pasirinktą diržą ir atrodysite nepakartojamai! Kitą kartą einant apsipirkti prisiminkite šį stilistų patarimą ir įsigykite šaunų, jūsų įvaizdį papildantį, aksesuarą.

4. Pirkite kelis drabužius iš karto!

 Niekuomet nepirkite pavienių daiktų vien todėl, kad jie pigūs. Pirkite tokius drabužius, kuriuos galėsite lengvai priderinti prie jau turimų arba iš karto įsigykite visą drabužių komplektą, kurį susikūrėte parduotuvėje. Jeigu vadovaujatės taisykle : batus derink prie rankinės, šiuos du dalykus pirkite drauge, kad būtumėte tikros, jog jie tarpusavyje nepriekaištingai derės.

5. Aksesuarai!

Viskas gali atrodyti įspūdingai, jeigu tik yra tinkamai parinkti aksesuarai. Galite rinktis alyvinės, smėlio, rudos ar kokios nors kitokios spalvos suknelę, tačiau svarbiausia – tinkamai priderinti aksesuarus. Vilkėdamos vienspalvius derinius atrodysite lieknesnės bei aukštesnės, tačiau stiliui pagyvinti priderinkite dailų vėrinį ar apyrankę. Masyvios detalės taip pat gali būti jūsų grožio paslaptis, net jei ir  yra dėvimos po vieną.

6. Derinkite apatinį trikotažą!

Kiekviena moteris privalo skirti dėmesį ne tik viršutiniams drabužiams, bet ir ką vilki po jais. Netgi pačios subtiliausios petnešėlės ar juostelės gali atrodyti ne etiškai, jeigu pernelyg aptempia jūsų privalumus. Taigi pasirinkite sau tinkamą dydį ir jauskitės nuostabiai pasitikėdamos savimi.

7. Nepirkite nepagalvojusios!

Garsus įžymybių stilistas Phillip Bloch teigia, jog nereikia pirkti drabužio, jeigu žinome, kad jį apsivilksime vos vieną kartą. Perkant naują drabužį būtina pagalvoti, kada, kur ir kiek kartų jį vilkėsime. Taip pat apgalvoti ar prie šio drabužio priderinę skirtingus aksesuarus galėsite sukurti keletą įdomių derinių.

8. Būkite išskirtinės!

Vienas mus labiausiai žavinčių dalykų, tas, kad manekenės, net ir vilkėdamos pačias juokingiausias drabužių detales, atrodo stulbinančiai. Mes tai pat galime tą padaryti! Peržvelkite savo spintas bei pereikite per padėvėtų drabužių parduotuves, kad surastumėte kažką tikrai išskirtinio savo stiliui. Padėvėtų drabužių parduotuvės puiki vieta surasti pačių įvairiausių ir įdomiausių drabužių ar detalių. Taigi be didelių išlaidų galite atrodyti nepriekaištingai, madingai bei stilingai.

Šie puikūs stilistų patarimai yra be galo vertingi ir naudingi. Nepamirškite, jog jūs esate ne tik tai, ką matote veidrodyje, jūsų asmenybė slypi kur kas giliau, tad žinodamos pagrindines geros aprangos taisykles, atskleiskite savo asmenybę per stilių ir atrodykite stulbinančiai.