7 ženklai, jog jis tavimi domisi

2018-04-10 10:07:46   Raminta Murauskaitė


Ar mes tikrai žinome visus ženklus iš kurių galime suprasti, jog mumis domisi? Kodėl vaikinai verčia mus spėlioti? Kodėl jie negali būti atviresni? Nesijaudinkite, jeigu nesate tikros ar sulauksite atsako iš jums patinkančio vaikino, mes jums galime padėti! Pažvelkite į šį sąrašą ir pažiūrėkite, kiek ženklų galite  pritaikyti sau.

1. Jis tau skambina

Jeigu vaikinas tikrai tavimi domisi, niekas jam nesutrukdys tau paskambinti. Sms žinutės taip pat įeina, tačiau tik iš dalies, nes žeklas, jog tikrai patinki vaikinui – tai, jog jis nori kalbėti su tavimi, girdėti tavo balsą. Taigi skambutis yra išties reikšmingesnis.

2. Jis seka kiekvieną tavo žingsnį Facebook’e ar Twitter’yje

Atsiųsdamas pakvietimą draugauti vaikinas  jau parodo, kad tavimi domisi, tačiau, jeigu jis spaudžia „patinka“ ant kiekvienos tavo įkeltos fotografijos ar statuso – tai jau tikras ženklas, jog rimtai kritai jam į akį.

3. Jis prisimena viską,ką jam sakai

Prieš dvi savaites, vakarieniaudama su vaikinu, paminėjai, jog esi alergiška braškėms, ir šiandieninės vakarienės metu vaikinas pagamina salotas be jų. Jeigu jam įdomu, ką sakai ir visa tai jis prisimena – gali būti tikra – tu jam patinki.

4. Jis suranda pasiteisinimą tave paliesti

Vaikščiojate susikibę už rankų, jis apkabina tave per liemenį ar tiesiog patraukia tau ant veido užkritusius plaukus. Tai, kad jis negali atitraukti nuo tavęs rankų – svarus įrodymas, jog be galo jam patinki.

5. Pagauni jį nuolatos į tave žiūrintį

Kiekvieną kartą tau pažvelgus į vaikiną, jis su drovia šypsena staiga nukreipia žvilgsnį – pagauni jį nuolatos tave stebintį.Tai neabėjotinai atskleidžia didelį susidomėjimą tavimi. Jeigu su šiuo vaikinu būdama nuolat švyti – tau taip pat jis stipriai krito į akį!

6. Jis nori tave supažindinti su saviškiais

Jeigu vaikinas nekantrauja tave supažindinti su savo artimaisiais, draugais ar visais pažįstamais. Jis nori visam pasauliui išrėkti, jog jūs - ta vienintelė – vaikinas neabejotinai pametęs dėl jūsų galvą.

7. Jis siunčia tau gėles

Vaikinai, neturintys rimtų ketinimų, nesiuntinėja įvairių smulkmenų  ar gėlių be priežasties. Jeigu sulauki to iš savo mylimojo – gali būti tikra – tu jam labai patinki!

Pasinaudoję šiais 7 ženklais, tikrai nenusivilsite. Jie padės jums išsiaiškinti, ar sulauksite atsako į savo jausmus arba sužinoti kam iš tikrųjų kritote į akį. Taigi nesnauskite ir išbandykite šias, mūsų siūlomas 7 gudrybes!