7 drąsių ir ryškių spalvų vasarai tendencijos

2018-04-02 18:03:00   parengė: Raminta Murauskaitė

Sunku neatsilikti nuo vasaros spalvų tendencijų, nes jos nepastebimai kinta, tačiau pateikiame jums pagrindines šio sezono spalvas, padėsiančias išlikti madingomis bei stilingomis. Keletas vasaros spalvų tendencijų apima visas nuo ryškios citrusinės iki vyšninės.

Citrusinės

Viena iš mėgiamiausių šio sezono spalvų. Šių spalvų yra didelė įvairovė: nuo žaliosios citrinos iki žėrinčios apelsininės atspalvių.

Ryški mėlyna

Ryškiai mėlyna, įskaitant visus, nuo neoninės iki turkio spalvos, atspalvius – šio sezono topas. Ši spalva jūsų įvaizdį pavers itin įspūdingu.

Ryški rausva

Jums ši spalva tikriausiai jau žinoma iš ankstesnių sezonų, kuomet ji taip pat buvo madinga. Pasirinkę savo aprangai, šią išties nepakartojamą spalvą neabejotinai išsiskirsite iš aplinkinių.

Elektrinė violetinė

Šio sezono pagrindinės spalvos – ryškios ir spindinčios, tad jeigu nutarėte apsivilkti kažką alyvinio, įsitikinkite, jog ji atrodys kerinčiai. Elektrinė violetinė, ryški ir spindinti alyvinė puikiai tam tinka, išskyrus levandų, šviesiai violetinės atspalvį.

Purpurinė

Ši spalva labiau į raudonumą nei ryškų rausvumą šiuo sezonu priklauso atskirai kategorijai. Tai be galo spindinti ir puikiai atrodanti visuose deriniuose spalva.

Nuotrauka: Madingi atspalviai

Vyšninė

Tai itin graži spalva. Nesvarbu ar vilkite šios spalvos palaidinę, ar suknelę, ar bet kokį kitą drabužį – jus ji pavers ryškia bei nepakartojamo grožio primadona.

Koralo rausva

Tai išties iš koto verčianti spalva. Tonu blankesnė už ryškią rausvą, labiau apelsininio atspalvio spalva. Ji tiks visur tiek pasivaikščiojimams tiek į darbą.

Tai tik nedaugelis šio sezono itin madingų spalvų topų. Šios spalvos ne tik pagyvins jūsų spintą, bet ir suteiks jums ypatingo žavesio. Taigi, ar jau turite mėgstamiausias savo vasaros spalvas?