7 grožio patarimai padėsiantys greitai susiruošti ryte

2018-12-12 19:25:00   parengė: Ugnė Šlėderytė

Grožio patarimai jums gali padėti sutaupyti laiko, kurį užtrunkante kiekvieną dieną besigražindamos. Kai kurie iš šių patarimų puikiai tinkami kiekvienai dienai, na, o kiti padės jums tada, kai visiškai neturite laiko ir niekur nespėjate. Žinoma, jei jūs nors kiek panaši į mane ir jums visada trūksta laiko ir būtent šie patarimai jums padės visur suspėti laiku ir atrodyti nepriekaištingai.

1. Servetėlės veidui

Taupykite laiką, kurį skiriate veido valymui pasinaudodamos šiuo patarimu. Tomis dienomis, kai skubate išbėgti pro duris, veidą valykite drėgnomis servetėlėmis. Tai geresnė išeitis, nei veido nevalyti visai.

2. Paprastas akių makiažas

Jei trūksta laiko, akis dažykite kuo paprasčiau. Rinkitės naturalų makiažą vietoje kelių atspalvių šešėlių, bandant sukurti padūmavusių akių makiažą. Viskas ko jums reikia tėra akių apvedimas ir blakstienų tušas.

3. Plaukite tik galvos odą

Sutaupykite laiko netgi duše. Kai plaunate plaukus galite ištrinkti tik galvos odą ir plaukų šaknis. Tai pagrindinė vieta, kurioje kaupiasi nešvarumai, purvas ir riebalai, į ją jūs ir turite susikoncentruoti plaudamos plaukus. Visi kiti plaukai išsiplaus kuomet skalausite šampūną.

4.Džiovinkite nagus greitai

Reikia, kad nagų lakas nudžiūtų labai greitai ir galėtumete toliau tęsti savo dienos darbus? Patikėkite manimi, aš žinau šį jausmą. Laukimas kol nudžius nagų lakas gali tapti tikru košmaru. Kitą kartą išbandykite šį grožio patarimą. Po to kai nusilakuosite nagus įmerkite pirštus į ledinį vandenį 60sekundžių, tai padės pagreitinti nagų lako džiuvimą.

5. Garbanokite plaukus naktį

Rytais daug laiko praleidžiate tvarkydamosi plaukus? Darykite tai naktį. Ar esate girdėjusios apie kuodą su kojine? Nukirpkite pirštus nuo kojinės ir tada susukite ją suformuodamos spurgą. Norint šios spurgos pagalba suformuoti garbanas, viršugalvyje suriškite plaukus į uodegėlę, uždėkite spurgą padarytą iš kojinės ant jos galo ir pradėkite sukti plaukus galvos link, baikite sukti tik pasiekusios galvą. Susukusios plaukus tokiu būdu eikite miegoti. Ryte išsukite plaukus ir džiaukitės stambiomis garbanomis.

6. Greitas prancūziškas manikiūras

Privalote skubiai susitvarkyti nagus? Jūs lengvai tai galite padaryti suklastodamos prancūzišką manikiūrą. Nulakuokite nagus permatomu ar švelniai rausvu, skirtu prancūziškam manikiūrui, laku ir tada pasinaudokite baltu pieštuku užpildyti spalva savo panages.

7. Spalvą suteikiantis drėkinamasis kremas

Na ir paskutinis patarimas padėsiantis jums sutaupyti laiko rytais - drėkinamasis kremas suteikiantis veido odai atspalvį. Toks produktas ne tik išlygina jūsų odos spalvą, bet tuo pačiu ir drėkina odą. Tai kuo puikiausiai tiks moteriai, kuriai nereikalingas makiažo pagrindas, kad ji atrodytu puikiai.

Yra begalės patarimų, kurie gali padėti jums sutaupyti laiko tuomet, kai reikia greitai susiruošti. Būtent šie septyni patarimai padės jums tai padaryti ne tik dienomis, kai turite daug darbų, bet ir tada, kai norite nors penkiomis minutėmis ilgiau pasimėgauti miegu.