Pirmasis pasimatymas: kaip rengtis? Atsako vaikinai

2017-01-19 10:26:00   Parengė: Viktorija Gorčakovaitė

Ko gero kiekviena žino tą jausmą, kuomet už kelių valandų suplanuotai susitiksime Jį – žavų, romantišką vaikiną, tačiau nė nenutuokiame kaip apsirengti ir pasipuošti, jog jaustumėmės drauge ir patogiai, ir gražiai.  Tad kaip rengtis pirmajam pasimatymui, kad vaikinai mus nužiūrėtų – ir kad paliktume jiems įspūdį? Atsako vaikinai.

„Ko gero, žaviausia mergina tada, kai ji sugeba suderinti sportišką bei elegantišką stilius. Man gražu, kai mergina apsirengusi suknele ir žemakulniais batais arba patogiomis kelnėmis, bet apsiavusi aukštakulnius. Svarbu, kad nebūtų pernelyg perkrauta... Juk tai tik pirmas pasimatymas.“ Simonas, 23m.

„Jei mergina pirmo masimatymo metu dėvėtų džinsus ir truputį atviresnę maikutę, na, žinot, kad būtų į ką pažiūrėti... Manau antras pasimatymas garantuotas.“ Audrius, 20m.

”Man norėtųsi, kad panelė pasipuoštų dėl manęs. Tikiuosi pirmo pasimatymo metu ”apturėti” smagų pokalbį ir vietos paganyti akis... Kad norėtųsi vėl susitikti.“ Modestas, 19m.

„Man gražu kai mergina per daug „neišsičiusto“. Jeigu ji ateina į pasimatymą su gražiausia savo suknele, aukštakulniais su neišpasakytai aukštu kulnu, kvepia kaip kosmetikos parduotuvė ir dar prisidažiusi... Jausiuosi nejaukiai su savo mėgiamiausiais džinsais ir sportiniais batais.“ Karolis, 23m.

„Norėčiau, kad mergina suprastų kada, kur ir ką dėvėti. Jei einame pačiuožinėti ant ledo – megztinis ir džinsai, jei į restoraną – suknutė... Svarbu saikas ir vieta.“ Martynas, 27m.

„Pirmo pasimatymo apranga nėra svarbi. Daug svarbiau merginos  savijauta ir nuotaika.“ Ernestas, 20m.

Taip kad, mielosios – saikingai puoškimės ir žinokime, kur, kada ir kokius savo pliusus pademonstruoti!