Kaip tapti žavinga moterimi?

2018-11-10 10:05:00   parengė: Karolina Tamkevičiūtė (HEALTHYANDBELOVED.COM)

Esu tikra, kad iki šiol girdėjote įvairiausių versijų dėl ko vyras atkreipia dėmesį į moterį. Mintyse turbūt kartojate, kad norint būti tokia nuostabiai žavinga, kad vyrai negalėtų atplėšti akių, turite būti tikrai labai graži. Tačiau, jūsų nuostabai turiu pareikšti, kad vien tik išorė netraukia vyrų. Laikui bėgant tik išorinis grožis vyrams pabosta ir jie skuba ieškoti kitos moters. Taigi kokiu būdu priversti jo širdį norėti tik jūsų?

Ar pažįstate tokią moterį, kuri geba vyrus pritraukti kaip bites prie medaus? Ką tokio ji turi, ko neturite jūs? Kartais, man sunku suprasti kaip šios moterys suranda tokius puikius vaikinus. Atrodo pati moteris, nėra tokia jau stulbinamai graži, tačiau šalia jos itin puikios išvaizdos ir tikrai geras vyrukas. Tada svarstau, “ir ką jis joje mato... Jis neabejotinai galėtų susirasti geresnę!”

Galų gale, juk visi tiesiog nori būti laimingi. Kad surastų ilgalaikę laimė, vyrai susiranda moteris, turinčias tam tikras savybes.

Būkite pozityvi ir nustokite skųstis

Daugelis moterų negali nustoti skųstis viskuo aplink nuo tos akimirkos, kai tik pabunda. Vyrai tikrai nesidžiaugs nuolat burbančia mergina, ir dar tokia, kuriai neįmanoma įtikti. Juk bet kuriam iš mūsų daug smagiau leisti laiką su linksmu, gyvenimu besidžiaugiančiu asmeniu.

Tai nereiškia, kad reikia palaidoti visas savo problemas kažkur giliai ar apsimesti, kad jos neegzistuoja. Svarbiausia jūsų požiūris į bėdas ir kaip tvardote save, ar leidžiate blogoms emocijoms užvaldyti jus. Tad prisiminkite, kad turėdamos linksmą ir pozityvų požiūrį į tam tikrus dalykus, sukursite vyrams patrauklesnes ir  draugiškesnės moters įvaizdį.

Mažiau kalbų daugiau klausymo

Mes moterys – tiesiog sutvertos kalbėti. Norime kalbėti apie savo jausmus, analizuoti tam tikrus dalykus ir vėl kalbėti apie juos.  Nenuostabu  jei grupelėje, kurią sudaro dauguma vyrų kalbančią pamatysite būtent moterį. Tad kai vyras sutinka moterį, kuri geba tiesiog atsipalaiduoti ir iš tiesų klausytis jo, jis tiesiog natūraliai ima žavėtis ja!

Rūpinkitės savo išvaizda

Ar man dar reikia minėti, kad vyrai mėgsta grožėtis moteriškomis ir puikiai save pristatančiomis dailiosios lyties atstovėmis? Nežinau kaip kai kurios iš mūsų tai sugeba, bet yra tokių, kurios net esant beprotiškam karščiui lauke geba atrodyti gaiviai.

Neužmirškite gerai pasirūpinti savo kūnu ir išvaizda. Tik nedarykite to vien tik norėdamos pritraukti vyrų dėmesį – puoškitės ir dėl savęs! Galiu garantuoti, kad įgausite žavų pasitikėjimo savimi šydą jei iš tiesų pati viduje jausitės gerai. Tas nepaaiškinamas pasitikėjimas savimi tiesiog spinduliuoja iš jūsų vidaus ir beprotiškai traukia vyrus.