5 kenksmingi įpročiai, sukeliantys odos problemas

2017-03-22 13:02:00   parengė: Ugnė Šlėderytė, redagavo: aistė abaravičiūtė (OURVANITY.COM)

Mūsų oda yra labai jautri ir jai reikia tinkamos priežiūros norint, kad ji atrodytų tobulai graži. Taigi, svarbu atsikratyti blogų įpročių, kurie sukelia įvairias odos problemas. Jei norite, kad jūsų oda atrodytų nepriekaištingai ir būtų sveika, sužinokite, kurių įpročių jums reikia atsikratyti.

Taigi, kalbant apie odą, ji yra pirmas dalykas, kurį aplinkiniai pastebi pažvelgę į mus, ir jokios makiažo priemonės negali padėti, jei kenčiate nuo įvairių odos problemų. Labai svarbu išsiaiškinti, kas sukelia spuogus, bėrimus ir kitas problemas ir to nebedaryti. Priežastys gali būti labai įvairios - pradedant nuo netinkamos mitybos ir baigiant žalingais įpročiais. Išsiaiškinkite, kurie jūsų įpročiai kenkia jums ir jūsų odai ir kaip jų atsikratyti.

Kenksmingas įprotis jūsų grožiui Nr. 1

Miegas nenusivalius makiažo

Miegas su makiažu yra visikas tabu jei norite turėti gražią ir sveiką odą. Pabandykite įsivaizduoti, kaip jūs kankinate savo veido odą eidamos miegoti su makiažu ir čia susikaupusiais riebalais, užkemšantiems poras ir rizikuodamos rimtomis odos problemomis.

Kenksmingas įprotis jūsų grožiui Nr.2

Pasenusios kosmetikos naudojimas

 Dažnai net nesusimąstome, kad mūsų blakstienų tušas turi galiojimo laiką. Ir tai taikoma visai kosmetikai, įskaitant ir kremą ar lūpų dažus. Atidžiai sekite kiekvienos makiažo priemonės galiojimo terminą ir niekada nenaudokite kosmetikos ilgiau negu dvylika mėnesių nuo pakuotės atidarymo. (Ant kiekvienos pakuotės yra ženklas, nurodantis kiek laiko galima naudoti kosmetiką po atidarymo)

Foto

Kenksmingas įprotis jūsų grožiui Nr.3

Makiažo taisymas

Niekada nekoreguokite makiažo dienos bėgyje, jūs net neįsivaizduojate kaip tai kenksminga jūsų odai. Taisant makiažo pagrindą ar skaistalus užkemšamos veido poros, o to pasekmės - bėrimas, spuogai ir inkštirai. Geriau investuokite į servetėles veidui, kurios vienu metu valo odą ir tuo pačiu padaro ją matinę.

Kenksmingas įprotis jūsų grožiui Nr.4

Per dažnas veido šveitimas

Nors veido valymas yra svarbiausias dalykas jūsų kasdieninėje grožio rutinoje, neturėtumėte persistengti. Atminkite, viskas yra gerai tol, kol daroma saikingai, na, o per dažnas veido valymas gali paskatinti riebalų gamybą, skatinančią spuogų bei inkštirų atsiradimą. Tik švelnūs šveitikliai ar valikliai gali būti naudojami kiekvieną dieną.

Kenksmingas įprotis jūsų grožiui Nr.5

Nešvarių makiažo šepetėlių naudojimas

Makiažo šepetėliai reikalauja tinkamos priežiūros ir valymo. Naudodamos nešvarius jūs galite susidurti su odos problemomis. Šepetėliuose susikaupia makiažo dalelės, negyvos odos ląstelės, tai sukuria puikią terpę veistis bakterijoms. Nepamirškite valyti ir prižiūrėti savo makiažo šepetėlių ir išlaikysite sveiką bei gražią odą.