10 savybių, kurių vyrai ieško kiekvienoje moteryje

2018-07-18 17:55:00   parengė: Karolina Tamkevičiūtė

Kiekvienas vyras yra skirtingas ir kiekvienas iš jų svajoja apie skirtingas savybes, kurias turėtų turėti jo moteris. Tiesa, kartais tai, ko jis ieško priklauso nuo to, ar jis nori susirasti merginą, žmoną ar kažką, su kuo galėtų nueiti į pasimatymą šeštadienio vakarą. Turint tai galvoje, vyrai atskleidė 10 pagrindinių savybių, kurių ieško moteryje.

1. Pasitikėjimas

Vyrai žavisi moterimis, kurios spinduliuoja pasitikėjimu savimi, asmuo, kuris įeina į kambarį pasitempęs ir nebijo užmegzti akių kontakto dažnai pripažįstamas itin traukiančiu dėmesį. Vyrams daug paprasčiau bendrauti ir būti su moterimis, kurios pasitiki savo išvaizda bei gebėjimais, negu su tomis, kurioms nuolat reikia pagyrimų. Aišku, vaikinams visada smagu pagirti moterį, tačiau nuolatinis to reikalavimas tampa kiek erzinančia užduotimi.

2.  Puikus humoro jaumas

Sunkiai surasite bet kokį asmenį, kuris norėtų bendrauti su nuobodžiu ir nuolatos rimtu žmogumi. Vaikinai mėgsta merginas, kurios supranta jų juokus, pačios kartais pajuokauja ir tiesiog džiaugiasi savimi. Jie tikrai mieliau renkasi atsipalaidavusias merginas, negu tokias, kurios nuolat visur mato tik neigiamą prasmę, sunkiai geba atsipalaiduoti ir bendrauti su kitais.

3. Prisižiūrėjimas

Tikrai neketiname neigti, kad išvaizda yra svarbi, dažniausiai tai pirmas dalykas, į kurį dėmesį atkreipia vaikinas. Vyrai žavisi moteriškumu spinduliuojančiomis silpnosios lyties atstovėmis, galbūt dėl to, kad tai tik leidžia jiems pademonstruoti savo vyriškumą. Jiems visiems patinka, gražūs merginų plaukai, bet tai atskleidžia ne tiek domėjimasi tik išore, kiek moteris prisižiūrėjimą. Kažin ar kas nors žavėsis mergina, kuri nesugeba pasirūpinti elementaria higiena.

4. Nepriklausomybė

Ši savybė daugeliui vyrų – itin patraukli, jiems patinka moterys, turinčios savo gyvenimą. Aišku, malonu gauti dėmesio iš merginos, tačiau ta, kurios visas pasaulis sukasi tik apie savo išrinktąjį, gali tapti kiek per daug lipšni. Vaikinai mėgsta dėmesį ir rūpestį, tačiau tuo pat metu nori išlaikyti ir savo asmeninę erdvę. Dažniausiai susitikinėjama yra su tomis merginomis, kurios turi savų draugių ir mėgsta leisti laiką su jomis. Tačiau ir nepriklausomybei yra ribos, juk kitaip vyrai jaustųsi visiškai nereikalingi.

5. Supratingumas

Supratinga mergina – kiekvieno vyro svajonė, tokia, kuri priima jį tokį, koks yra.  Taip pat, vyras ieško tokios, kuri gerbs ir nesmerks jo pomėgių bei įsitikinimų. Mergina, kuri kabinėjasi be visko be priežasties daugelį atstumia. Vaikinai ieško tokios, kuri palaikys ir įvertins juos.

6. Nuoširdumas ir ištikimybė

Na čia jau savaime suprantama, kad vyrai trokšta ištikimos ir jiems nemeluojančios moters. Jam norisi būti tikram, kad tu nepradėsi flirtuoti su jo draugu tą pačią sekundę, kai jis išeis iš kambario. Taigi, viena iš savybių yra patikimumas. Labai svarbu žinoti, kad liksi vaikino pusėje, kad ir kokia nelaimė nutiktų. Kai tiek daug santuokų ir draugysčių nutrūksta dėl neištikimybės, nenuostabu, kad tai viena iš labiausiai vertinamų moters savybių.

7. Subrendimas

Nieko blogo kalbant retkarčiais pavartoti vieną kitą deminutyvą, tačiau daugelis vaikinų mėgsta moteris, kurių kalba turi prasmę. Moteris turi gebėti suregzti pokalbį su kitu žmogumi ne tik apie drabužius, madą ar makiažą. Per garsus kalbėjimas taip pat ne itin mėgstamas. Taip pat, merginos, kurios įžeidinėja kitus, ar dar baisiau, keikiasi, atstumia beveik kiekvieną aplinkinį.

8.  Gebėjimas lengvai bendrauti

Vaikinai ieško lengvai bendraujančios merginos, priekabus asmuo nėra labai mėgstamas. Rimtiems santykiams vaikinai ieško merginos, kurią galėtų supažindinti su savo artimaisiais ir tiesiog gerai leisti laiką kartu. Mergina, kuri nebijo susigadinti savo makiažo, geba pamiršti lengvus nesutarimus, atsipalaiduoti yra daugelio vaikinų svajonė.

9.  Rūpestingumas

Neabejotina, kad vyrai vertina moteris, kurios rūpinasi jais. Maži gestai, tokie kaip vakarienės pagaminimas, marškinių išlyginimas ar tiesiog bučinys kai vyras yra nusiminęs, yra labai vertinami. Kiekvienas vyras jaučiasi laimingas ir pamalonintas, kai jo moteris skiria jam tinkamą dėmesį, pastebi smulkius pokyčius ar pasirūpina jo poreikiais. Tačiau tuo pačiu metu, reikia palikti erdvės jam pačiam ir nepersistengti.

10. Palaikymas

Vyrai ieško suprantigų ir juos palaikančių moterų, ypatingai – rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Jaunam vaikinui, kuris stengiasi padaryti kuo geresnę karjerą itin svarbus palaikymas iš antrosios pusės. Jie trokšta tokios, kuri juos parems ar paguos be pasišaipymo ar sumenkinimo. Tokios, kuri sugebės duoti objektyvų patarimą ar įvertinimą ir leis pasijausti gerai prieš kitus.