10 stebinančių dalykų, užvedančių vyrus

2018-06-25 09:43:00   parengė: Danutė Kindurytė, redagavo: Aistė Abaravičiūtė (thefrisky.com)

Gražus užpakaliukas aptemptuose džinsuose, gebėjimas palaikyti intelektualų pokalbį ir pailgo saldainio valgymas. Šie trys dalykai jau seniai žinomi kaip galintys užvesti vyrus, tačiau štai sąrašas naujų 10, galinčių užvesti jūsų vyrą ir nustebinti jus.

1.Siuntimasis iš internetinių torrent tinklų.

Jokiu būdu neskatinu nelegalaus duomenų iš interneto parsisiuntimo, bet buvo laikai, kai siunčiausi visą muziką ar filmus iš torrent tinklų. Torrent tinklai yra puikūs siųstis didelius failus, tačiau apie tai pasakius vyrui jo akys užsižiebs kaip Kalėdinė eglutė. Ne vienas, ne du, bet trys vyrai iš karto pasakė „Oho, tai karšta“. 

2.Mokėjimas naudotis atsuktuvu, grąžtu ar kitu įrankiu.

Vyrui pamačius, kad moteris geba pati išardyti dulkių siurblį ar atpažinti motorinį pjūklą, kažkas pasikeičia. Papildomų taškų gauni už tai, kad moki sukonstruoti baldus parsivežtus iš parduotuvės.

3.Kiaulienos kepsnio kepimas.

Na, nebūtinai kiaulienos kepsnio ir nebūtinai valgio gaminimas jam. Tačiau, kai gali pasakyti „Ak taip, vakar iškepiau didžiulį kiaulienos kepsnį – gavosi visai puikiai,“ priverti jį gavoti, Mmm, aš dievinu kiaulieną. Kiauliena yra gerai. Kaip man priartėti prie šios moters kiaulienos kepsnių? Ir štai tada jo maisto dievinimas virsta tavęs dievinimu. Man nebūtina gaminti valgio vyrui, užtenka tik fakto, kad aš galiu gaminti tam, kad vyras užsivestų.

4.Joga.

Net jei vyras niekada pats neužsiims joga, nes jam tai nepakankamas fizinis krūvis, žinojimas, kad jūs lanksti, privers jį galvoti apie įvairiausias pozas, kurias jis galėtų su jumis išbandyti. Parodykite jam „tiltelį“ ir stebėkite, kaip jis reaguoja. Taip pat aš nesu bėgikė, tačiau esu girdėjusi, kad vyrai išgirdę, kad moteris gali nubėgti kilometrą yra ypatingai sužavėti. Tikslų nusistatymas ir jų pasiekimas įkvepia, ypač jei tie tikslai reikalauja ištvermės.

5.Mokėjimas gerai vairuoti.

Čia kalbu ne apie tokį vairavimą, kai visada įjungiami reikiami posūkiai ir neviršijama greičio. Ne, moteris, kuri sugeba važiuoti greitai ir agresyviai parodo vyrui, kad ji kompetetinga ir tuo pačiu suteikia jam iššūkį. Papildomų taškų gauni, jei moki vairuoti mašiną be automatinės pavarų dėžės.

6.Atsitiktinės dainos citavimas kasdieniuose pokalbiuose.

Mano draugė susirado vaikiną, didelį hip hop muzikos faną, ir pasakė jam „Man reikia trečios akies kaktoje,“ remdamasi žinomos dainos žodžiais. Vaikinas liko sužavėtas! Tai taip pat veikia su visų muzikos stilių gerbėjais. O jei dainų žodžiai atitinka situaciją - geriau būti negali.

7.Baltų medvilninių apatinių nešiojimas.

Jie skirti ne kasdienai, nes tada jų nekaltumas praranda savo prasmę, tačiau retkarčiais jie gali maloniai nustebinti. Vienas mano draugas vaikinas kartą yra pasakęs, kad balti apatiniai turi tą nekaltą „ne visiems skirtą matyti“ žavesį. Tai puikios naujienos įsipareigojusioms moterims, kurios mieliau išleis pinigus patogiems bei viliojantiems apatiniams. O merginoms, kurios neseniai tapo laisvos tai dar geresnė naujiena, kai visi gražiausi apatiniai skalbinių dėžėje ir jums tenka eiti į netikėtą pasimatymą. 

Nuotrauka: www.sxc.hu

 

8. Nusimanymas apie rudąjį alkoholį.

Ar jūs galite atskirti burboną, viskį ir brendį? Ar jūs geriate vieną ar visus iš jų? Ar turite namuose aukščiausioje lentynėlėje šių gėrimų? Jei galite teigiamai atsakyti į visus šiuos klausimus, pasisekimas tarp vytų jums garantuotas. Sveikinu!

9. Liemenėlės nenešiojimas.

Žinojimas, kad kuo mažiau medžiagos skiria jį ir jūsų kūną pažadina jo vaizduotę.

10. Nešvankių pokštų pasakojimas.

Moteris turėtų mokėti bent kelis nevisai padorius juokelius. Akcentuokite keiksmažodžius bei nešvankius žodžius, išlaikydama rimtą veidą ir žiūrėdama tiesiai jam į akis. Tai tikrai užves jūsų vyrą.