Transporto priemonė pagal Zodiako ženklą

2018-11-25 16:52:00  

Horoskopų yra visokių - pagal dienas, mėnesius, rankos linijas, gimimo datas ir t. t. Šiandien pabandykime panagrinėti horoskopus pagal... transporto priemones. Tikėti ar ne, kiekvienas sprendžia pats, bet bent jau paskaityti turėtų būti įdomu.

Avinai mėgsta greitį ir riziką. Jiems puikiai tiks sportiniai oranžiniai, raudoni arba geltoni automobiliai. Primename, raudona - mėgstama „Ferrari" spalva, geltona dažnai savo automobilius dažo „Lamborghini", oranžinę renkasi ne tokių prabangių, bet irgi greitų automobilių gamintojai.

Jaučiai gerbiami, mėgsta prabangą ir patogumą. Jiems patartina pirkti liukso klasės automobilius, išsiskiriančius gražiu ir madingu dizainu. Geriausia būtų nauji „Mercedes Benz E klasė" ar „Lexus RX", tačiau, jei tokie neįperkami, visada galima pasižvalgyti po antrinę „BMW" rinką.

Dvyniai judrūs, mėgsta dažnas permainas ir greitą važiavimą. Jiems reikia manevringo, dinamiško C ar B klasės automobilio, kuris puikiai laviruotų siaurose miesto gatvelėse ir miestų spūstyse. „Renault Megane" ar kompresorinė „Nissan Micra" - pats tas.

Vėžys - šeimos žmogus. Jam reikia ne tiesiog automobilio, o vienatūrio arba universalo su didele bagažine. Tik tokiu atveju jis galės į tolimas ir mėgstamas keliones pasiimti visus šeimos narius ir jų daiktus. Tokiam žmogui puikiai tiktų „Volkswagen Sharan" arba „Hyundai i40".

Liūtai - aktoriai ir dėmesio reikalaujantys žmonės. Jie mėgsta pasipuikuoti, patraukti aplinkinių dėmesį. Jiems puikiai tiktų ryškus A klasės automobiliukas, tarkim toks kaip „Chevrolet Spark". Jis net gali būti išdažytas nekasdienėmis, egzotiškomis spalvomis.

Mergelės kuklios, racionalios, ekonomiškos ir pragmatiškos. Jos rinkdamosi automobilį daugiausia dėmesio skiria automobilio praktiškumui ir tinkamumui naudoti kasdien. Šio ženklo atstovai mielai perka naudotus automobilius. Kalbant apie naujus, jiems tiktų nepretenzingas „Dacia Duster" arba „Renault Thalia".

Svarstyklės - darnos simbolis. Jos mėgsta lakoniškas, elegantiškas, aptakias formas. Geriausia šio ženklo atstovams tiktų subtilus, estetiškai gražus, baltos arba žalios spalvos automobilis, tarkim, toks kaip „Peugeot 508" arba „Mercedes Benz C klasė". Taip pat galima pagalvoti ir apie „Renault Laguna Coupe".

Skorpionai mėgsta pabrėžti savo visuomeninį statusą ir valdžią. Jiems tiesiog privalomas prabangus ramių spalvų automobilis. Į pigius automobilius jie tiesiog nesės. Bandant suderinti prabangą ir ekonomiškumą galima pagalvoti apie „Lexus CT200h", tačiau neprošal būtų ir „Renault Latitude".

Šauliai mėgsta keliauti. Jie labai smalsūs, mėgsta dažnai keisti buvimo vietą. Jiems reikia ypač manevringo automobilio, tokio kaip „Renault Megane RS" arba... motociklo.

Ožiaragiai, priešingai, nemėgsta išsiskirti. Jiems reikia darbinio arkliuko, kuris ne tik pakels daug, bet ir tarnaus patikimai. Jiems reikia praktiško ir racionalaus naudoti automobilio. Taigi puikiai tinka minėtas „Dacia Duster". Galima pagalvoti ir apie tokius modelius kaip „Nissan Qasqhai" ar „Peugeot 3008".

Vandenis - naujovių ir nestandartinių sprendimų mėgėjas. Jie patogiai ir užtikrintai jausis tik neįprastos formos automobiliuose. Taip pat pageidautina, kad mieste daugiau panašių automobilių nebūtų. Beje, šio ženklo atstovai - dažni puošybos salonų klientai. Kadaise jiems būtų tikęs „Nissan Juke", tačiau šiandien šių automobilių mūsų gatvėse ganėtinai daug, tad kaip alternatyvą galima pasiūlyti „Hyundai Veloster" arba, jei kišenė leidžia, „Hyundai Genesis Coupe".

Žuvys nenuspėjamos, svajoklės ir mėgsta skraidyti debesyse. Joms būtinas tvirtas, patikimas ir nuo netikėtų smūgių apsaugantis automobilis. Laimė, daugumas mūsų keliais šiandien važinėjančių naujų automobilių yra būtent tokie, bet, jei kišenė leidžia, galima įsigyti „Kia Sportage" arba „Mitsubishi ASX". Kad ir kaip būtų, bet džipai mūsų keliuose dažnai turi pirmumo teisę.