12 grožio klaidų, atbaidančių vyrus

2018-05-27 11:32:00   PARENGĖ: AISTĖ ABARAVIČIŪTĖ

Kartais sakoma, kad moterys puošiasi ne dėl vyrų, juk jie to dažniausiai net nepastebi. Tačiau, pasirodo, yra visai kitaip! Populiarus amerikiečių moterų žurnalas Allure sudarė tryliktuką trūkumų, dažniausiai vyrų pastebimų dailiosios lyties išvaizdoje. 

MAKIAŽO PAGRINDO PERTEKLIUS

Drėkinamojo kremo, makiažo pagrindo, pudros ir dar gausybė sluoksnių makiažo ant tavo veido paliks žymes ne tik ant tavo, bet ir ...ant jo apykaklės. Stenkis, kad tavo veido odos makiažas būtų kuo mažiau pastebimas ir atrodytų kuo natūraliau, saikingai naudok veido odos makiažo priemones.

Blakstienų gausybė

Netikros, nekokybiškai naudojamos priklijuojamos blakstienos gali ne tik nesukurti trokštamo Kim Kardashian akių įvaizdžio, tačiau net ir atbaidyti potencialius tavo gerbėjus. Kelios papildomos blakstienos tavo akių kampučiuose - ir tavo akys taps seksualiomis, viliokės akimis. 

Nuotrauka: www.sxc.hu

Sausa oda

Matyt, nėra nieko neseksualesnio, nei sausa kojų oda ar šiurkštūs keliai. Tokią problemą spręsti visai nesunku - tereikia vos išėjus iš dušo pasitepti dėrinamuoju kūno losjonu, ir tavo kojos - kaip deivės!

Duriantys kojų plaukeliai

 Niekas nesako "Aš jau pasidaviau" aiškiau už neskustas kojas. Skusti kojas patartina vakare, nes tai darant anksti ryte, kojos po nakties miego yra šiek tiek išbrinkusios, taip nevisiškai nuskutami nepageidaujami plaukeliai. Labai svarbu naudoti naują skutimosi peiliuką - tik jis garantuos geriausią rezultatą ir apsaugos nuo bėrimų.

GELSVI DANTYS

Kas norės bučiuoti pageltusių dantų šeimininkę? Išeitis paprasta - naudok balinamąją dantų pastą, mesk rūkyti ir rečiau gerk kavą bei arbatą.

Limpančios lūpos

Yra daugybė lūpų balzamų, švelniai drėkinančių lūpas, taip pat yra tokių, kurie sukuria lipnių lūpų efektą. Leisk vaikinui mėgautis tavo lūpomis atsisakydama lipniųjų blizgesių ir rinkdamasi natūralesnius, lengvus lūpų balzamus. Pasirinkusi kvapnų - papildomai viliosi vaikiną pabučiuoti tave!

Oranžinis įdegis

Lengvas, bronzinis įdegis - be galo seksualu, tačiau kai manija degintis paverčia tave "oranžine gražuole", laikas stabdyti. Saikingai lankykis soliariume, arba rinkis savaiminio įdegio kremus. 

Tvirtai laku supurkšti plaukai

Joks vyras nepajėgs romantiškai braukyti pirštais tau tarp plaukų, jei jie bus tvirtai surišti į kuodą, ar supurkšti tvirčiausiu laku. Rinkis lengvas, viliokiškas šukuosenas, paleisk savo plaukus - juk pavasaris!

Per daug padūmavusios akys

Viskas juk prasideda taip paprastai - tu, veidrodis ir paletė akių šešėlių. Tačiau viską sugadinti labai lengva padauginus tamsiųjų šešėlių. Naudok juos saikingai, rinkis šviesesnes spalvas ir tavo akys neliks nepastebėtos!

Lūpų dažų spalvos

Vienas per daug ryškus, kitas per blankus, sako vyrai, kai kalbame apie moterų lūpų dažų spalvas. Na, negalime jų kaltinti, juk tie dažai dažnai lieka ant jų veidų po mūsų bučinių, todėl rinkis lengvus, rožinio atspalvio dažus.  

Plaukų aksesuarai

Vaikinai mėgsta, kai mes viską darome paprastai, bet ne prastai. Tad aksesuarus pasilik savo rankinei papuošti, kūno papuošalams, įžymybėms ir muzikos dievaitėms. 

Neoninis ir tamsus manikiūras

Jei tavo manikiūras juodas, blizgus ar šviečia tamsoje vyrai kartais gali ir išsigąsti tokios ekstravagancijos. Rinkis šviesesnius, neautralesnius atspalvius ir žavėk natūraliu grožiu.