Top 15 madingiausių/stilingiausių muzikinių video klipų

2018-11-25 18:25:00   Luna

Mada ir muzika. Muzika ir mada. Šios dvi meno rūšys man visada rodėsi žengiančios ritmingais žingsniais viena šalia kitos. Juk muzika gali nulemti tai, kas madinga, o mada gali nuspręsti, kokią muziką dabar “apsimoka” kurti. Taigi, jos žengia šalia.

Nemažai blog‘ų, žurnalų yra sudarinėję savo stilingiausių / madingiausių muzikinių video klipų topus, todėl ir aš susimąsčiau, kad verta parodyti savo mėgiamus muzikinius, su mada susijusius, klipus.

Vieni jų tiesiog stilingi, kiti gali pasigirti nuostabiais veidais, treti verčia pajusti aukštosios haute couture mados skonį burnoje. Kiekvienas klipas yra savitas ir išskirtinis. Kiekvienas yra vertas lašelio Jūsų dėmesio.

Taigi, nuo pradžių...

15. Steed Lord - 123 if you want me

Mada kvepiantis klipas. Galbūt tai ir nėra vizualinis šedevras, bet ekscentriškas makiažas, nekasdieniški apdarai bei laužytos pozos suteikia mados prieskonį.

14. Serge Gainsbourg and Brigitte Bardot - Bonnie And Clyde

Traukiantis akį 1968 metų muzikinis klipas mada alsuoja vien jau dėl nuostabiosios Brigitte Bardot. Brigitte suteikia klipui lengvo, rafinuoto seksualumo. Nuostabi moteris.

Pati daina melodinga ir kažkuo kabinanti.

13. Oh Land - White Nights

 

Šviesus ir gražus klipas man iš karto primena pavasario/vasaros kolekcijų pristatymus mados žurnaluose. Toks gaivus, švelnus, net tyras jausmas.

12. Lana Del Rey - Born To Die

 

Į muzikos pasaulį puikiai įsiliejusi mergina šiame klipe tiesiog sužiba. Tai, kaip ji atrodo tame soste... Ech, o kad aš bent kartą gyvenime taip puikiai atrodyčiau...

11. Rihanna - Only Girl (In The World)

 

Niekada nebuvau per didelė Rihanna‘os gerbėja, bet turiu pripažinti, kad šis klipas man vėlgi priminė mados žurnalų fotosesijas. Ryšku, dailu, moteriška ir įdomu. Taip, tokios būna tos fotosesijos, toks yra ir šis muzikinis klipas.

10. Christina Aguilera - Fighter

 

Kažkodėl šis klipas man itin patinka. Gal dėl didelių kontrastų, gal dėl kažkokio tai paslaptingumo pojūčio. Dar maištininkės amžiuje gyvenusi Christina turėjo kuo užkabinti – stipri daina, puikus balsas ir štai, sudominantis vaizdas. Gero bei stilingo video receptas.

9. Gwen Stefani - Cool

 

Jums gali iš karto kilti klausimas, kodėl gi pasirinktas ne „What you‘re waiting for“ klipas. It‘s simple. Nors ir sunku išsirinkti vieną klipą iš gausios Gwen kartotekos, daina „Cool“ mane visada žavėjo. O ir klipe rodomi jos „jaunystės“ vaizdai pakeri. Tie nuostabūs drabužiai...

Gwen Stefai galima būtų pagirti už spalvingus, dailius klipus, kuriuos kone visus galima pavadinti stilingais – vos užmetus akį aišku, kad Gwen turi savo kabliuką.

8. Róisín Murphy - You Know Me Better

 

Vėl gi turintis savą skonį muzikinis video. Ir pati Róisín turi labai daug žavesio, ir daina tokia, kurios malonu ir įdomu klausytis, ir klipas gali prikaustyti dėmesį. Puikiai.

7. Beyoncé - Run The World

 

Ši puiki atlikėja visada žavėjo klipais. Aišku, daug gėrio jos muzikiniams video priduoda tiesiog nerealūs pačios dainininkės judesiai, bet dažnai savo rolę puikiai atlieka ir kostiumai.

Negalima ginčytis – klipe gausu puikių stiliaus sprendimų.

6. George Michael - Freedom! '90

 

Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington, Linda Evangelista ir Tatjana Patitz. Buvęs grupės Wham! narys susirinko puikų sąstatą ir atidavė muzikinio klipo vadeles šioms nepakartojamoms moterims.

Kartą Kate Moss išdavė, kad viena didžiausių jos nuoskaudų, liečiančių karjeros reikalus, yra ta, kad filmuojant "Freedom '90" ji buvo dar per jauna, kad taptų viena atrinktųjų modelių.

5. Best Coast - Our Deal

 

Tikriausiai šiuo savo pasirinkimu nustebinsiu daugelį. Tai visai netyčia atrastas klipas/trumpametražis filmas, kuris prikaustė mane ir tikrąja to žodžio prasme pakerėjo.

O dar tos šukuosenos, old school‘iniai drabužiai bei pati nelaimingos meilės istorija...

Gražu žiūrėt, gražu...

4. Florence + The Machine - Shake It Out

 

Haute Couture vakarinės suknelės. Magiškai dailu ir velniškai stilinga.

Toks prabanga ir geru gyvenimu dvelkiantis klipas šiek tiek primena Gossip Girl serialą. Gal tai ir yra viena priežasčių, kodėl sunku atitraukti akis nuo šio klipo.

3. Lady Gaga - Bad Romance

 

Į muzikos pasaulį atėjusi sukeldama vėją Lady Gaga net nežada apleisti savo galingų pozicijų. Nors jos muzika yra gan tradicinė, malonus ausiai pop muzikos ritmas, savo išskirtinumu bei drąsa ji pakerėjo mados mylėtojus ir tapo viena tų, kurias verta stebėti, norint pamatyti kažką dar neregėto mados pasaulyje.

Lady Gaga video klipai gali būti vadinami mažyčiais teatrališkais madų pasirodymais. O ypač šiam apibūdinimui tinka Bad Romance, kuris tiesiog alsuoja aukštąja mada.

2. Madonna - Vogue

 

Ilgą laiką šį Madonna‘os video klipą laikiau pačiu pačiu madingiausiu / stilingiausiu. Tikriausiai net nėra prasmės aiškinti, kodėl. Tai jau kone klasika.

Nors kaip gi galėtų jis būti nemadingas, kai pati daina jau diktuoja savas sąlygas. Vogue. Juk tokiai dainai nedarysi klipo apie daržo bei sodo darbus.

1. Duran Duran - Girl Panic!

 

Vertas vadintis madingiausiu, stilingiausiu muzikiniu video klipu. Juk jame galime išvyksti tokius mados pasaulyje garsius veidus kaip Naomi Campbell, Helena Christensen, Cindy Crawford ir Eva Herzigova. Šios garsios moterys įkūnija Duran Duran grupės narius 9 minučių video klipe, kuriame gausiu aliuzijų į žėrintį bei traukiantį mados pasaulį. Klipe galime pamatyti Balmain, Dolce & Gabbana, Giles Deacon ir Roberto Cavalli drabužius, kas suteikia šiam jau ir taip žaviam klipui dar daugiau mados skonio.

Ir, nors daug kritikų pabrėžia, kad tokia idėja nėra nauja, kad tai jau panaudoja mano jau anksčiau minėtame George Michael muzikiniame klipe, manau, kad šiuo metu Duran Duran – Girl Panic! yra vertas užsidėti laurų lapų karūną ir patogiai įsitaisyti pirmojoje vietoje.

Ir pabaigai, jau už topo ribų pasilikęs klipas, kurio neparodyti būtų nuodėmė. Juk jis taip žaviai pašiepia mados pasaulį...

Right Said Fred - I`m Too Sexy