Patarimai, kaip greitai numesti svorio

2017-03-26 11:05:00   UGNĖ ŠLĖDERYTĖ

Norite numesti svorio? Tikrai nėra būtinybės laikytis alinančios dietos ir kankinti kūną intensyviomis treniruotėmis. Jums tereikia rasti efektyvių būdų, kaip numesti viršsvorį greitai ir juos įtraukti į savo dienotvarkę.

Visų pirma, reikia žinoti kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų lengvai ir be sudėtingų pastangų. Mokslininkai yra atlikę daug tyrimų, bandydami atrasti lengviausius ir greičiausius būdus pagražinti figūrą. Taigi, belieka pasinaudoti pateiktais patarimais ir džiaugtis greitais svorio pasikeitimais.

Venkite plonų žmonių, kurie mėgsta skaniai pavalgyti, kompanijos

Neseniai leidinyje, analizuojančiame vartotojų poreikius, buvo paskelbtas tyrimas, kurio rezultatai parodė, kad žmonės, valgydami lieknų draugų, turinčių ne mažą apetitą, kompanijoje, yra daug labiau linkę persivalgyti. 

Prieš maistą išgerkite vandens

Jeigu norite greitai numesti svorio, vandens stiklinė prieš valgį jums turi tapti kasdiene taisykle. O dvi stiklinės vandens leis jums suvalgyti mažiau. Mokslininkai yra įrodę, kad tie, kurie prieš pat valgį išgeria nors vieną stiklinę vandens, numeta daugiau svorio nei tie, kurie to nedaro.

Valgykite iš mažesnių lėkščių ir didesnėmis šakutėmis

Italų mokslininkai atliko tyrimus, kurių rezultatai atskleidė maisto indų ir įrankių dydžių įtaką maisto suvartojimui. Jie pastebėjo, kad žmonės, valgantys didesniais įrankiais, maisto suvartoja mažiau, nei tie, kurie valgo mažesniais. Tačiau kalbant apie lėkštes, yra priešingai. Valgant iš mažesnių lėkščių, maisto suvartojama mažiau. Taigi, jeigu norite nepersivalgyti, valgykite iš mažesnių lėkščių ir didesniais įrankiais.

Valgykite vyrų kompanijoje

Deja, tai galioja tik moterims... Jos vyrų kompanijoje suvalgo tikrai mažiau maisto.