7 spalvų deriniai, atskleidžiantys nuotaiką

2018-05-27 14:48:00   vertė: Indrė Gadeikytė

Thomas Carlyle, 19 a. britų eseistas, rašė: „Jei drabužių modeliai ir kirpimai išreiškia intelektą ir talentą, tai spalvos – nuotaiką ir dvasią.“ Galime visiškai sutikti. Bet kaip derinti aprangą pagal nuotaiką? Šie septyni spalvų deriniai padės jums tai pajusti.

Šalavijas ir eglių žaluma

Mes paprašėme Alice Wu, nuostabiosios Feral Childe drabužių linijos bendraautorės ir dizainerės, papasakoti apie spalvų derinius. Kaip ji sakė, - „aš labai mėgstu varijuoti tarp atspalvių – kaip ir Kelly Green apranga – miško žaluma ir turkis. Tinklalapiui ChictopiaMWA_MWA sukurė monochromatinį, stebinamai dramatinį įvaizdį, derinant kontrastingus žalius atspalvius.

Raudona ir rožinė

Taip pat Alice patikino mus, - „subtilumui ir rafinuotumui sukurti, galite derinti blyškią rožinę ir sodrią raudoną spalvas.“ Zoe Saldana kaip tik pasipuošė šiuo deriniu – Parbal Gurung suknele.

Sidabras ir auksas

 

Nuotrauka: Grožioguru.lt (fot. Ernestas Andriuškevičius)

Pasiruošusios spindėti? Tuomet galite derinti metalo spalvas – sidabrinę ir auksinę. Heidi Klum atrodė įstabiai Oskarų apdovanojimų vakarėlyje. Ji dėvėjo tviskančią Julieno MacDonalldo suknelę.

Oranžinė ir ryškiai rožinė

Rinkitės spalvas, kurios nustelbia viską aplink. Tokios spalvos išreiškia drąsą. Joannos Larido iš Chictopia derinys – ryškiai rožinis sijonukas ir lengva oranžinė, palaidinė.

Mėlyna ir raudona

Ką daryti, kad neatrodytumėte kukliai? Rinkitės rėksmingas, kontrastingas spalvas, kurios išreiškia drasią asmenybę. Doucette Duvall dėvi šią nuostabią, laisvę akcentuojančią suknelę.

Kaštoninė ir žalsvai melsva

Junebabie iš Chictopia suderino šį lengvo audinio, beveik permatomą kaštoninį sijoną ir žalsvai melsvą vintažinio stiliaus palaidinę. Šis derinys atrodo pritrenkiančiai.

Mėlyna ir ruda

Ši tunika pagaminta iš indiško šilko, ypatinga verpimo technika. Naudojami augaliniai dažai, kontrastingos spalvos susilieja ir gaunamas įdomus raštas.