Horoskopas ateinančiai savaitei (balandžio 3-9 dienoms)

2017-04-02 17:53:22  

AVINAS

Ateinančią savaitę patartina labiau įsiklausyti savo proto nei širdies ar aplinkinių. Daug kas mėgins jums patarti kaip pasiekti sėkmės jūsų darbuose, tačiau niekas geriau už jus pačius nežinos, ką ir kaip daryti. Kalbant apie avinų meilės reikalus - čia Jūs sužibėsite. Ne viena ir ne dvi naujos simpatijos atsiras Jūsų gyvenime, tik Jūs galite to ir nepastebėti, nes spręsite darbines dilemas.

Pats tinkamiausias laikas įsigydi edukacinio pobūdžio knygą.

JAUTIS

Gimusiems po jaučio ženklu ateinančios 7 dienos bus pilnos iššūkių ir sunkumų. Pamėginkite nepulti į paniką, nes problemos atrodys didesnės nei yra iš tiesų. Savaitei persiritant į antrąją pusę, labiau pasitikėsite savimi ir viskas, rodos, savaime išsispręs. O savaitgalis Jus apdovanos nuostabiu romantišku įvykiu.

Kaip talismaną verta visad su savimi turėti sidabrinį žiedą su žydra/mėlyna akute/akmenėliu.

DVYNIAI

Meilė, meilė, meilė. Daugiau Jums niekas nerūpės. Bet ir nieko baisaus. Turinčioms antrąją pusę ši savaitė užkurs naują ugnelę, įkvėps naujam santykių etapui. Na, o tos kurios dar tik paieškose - supras, kuris kandidatas išties yra vertas dėmesio. Tiesa, karjera, mokslai ir kitos gyvenimo sritys nueis į antrą planą.

Nusipirkite kasdien po gelytę sau, namams papuošti. Tai padės jaustis puikiai ir dar labiau džiaugtis kiekviena diena.

VĖŽYS

Vėžiukės atras magišką skonių pasaulį. Norėsis gaminti maistą ir dar labiau juo mėgautis. Išbandysite net egzotišką patiekalą, kurio niekad nemanėte ragausianti. Turėtumėte nepamesti galvos ir įsitikinti, ar Jūsų naujasis hobis nėra laikinas, nes kils nemažai pagundų prisipirkti prieskonių, įrankių, indų ir kitų virtuvės rakandų bei niekučių.

Prieskonių įvairovė atneš įvairiapusiškumo ir į gyvenimą.

LIŪTAS

Liūtėms kaip niekad norėsis ir reikės ramybės. Net įdomiausi kvietimai nevilios kišti nosies iš namų. Daug miego, tylos, arbatos, šilumos ir ramybės - štai kokia Jūsų ateinanti savaitė. 

Net jei ir vakarus leisite tingiai, namie ar net lovoj - nepamirškite savęs. Kremai ir kaukės puikios priemonės paruošti odą artėjantiems šalčiams.

MERGELĖ

Pasistenkite kuo mažiau sedėti namuose, nes gali apniukti nuotaika, apimti melancholija ir liūdesys. Pokalbiai su draugais, pasinerimas į hobį ir bet kokia kita aktyvi veikla padės gerai jaustis. Pradėkite vartoti vitaminus ir labiau prižiūrėkite savo sveikatą. 

Nusipirkite kompleksinių vitaminų ir nepamirškite jų gerti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pajausite, kad pagauliau sulaukėte tiek ilgai lauktos pagalbos. Prisiminkite savo svajones ir grįžkite prie jų: laukia daug darbo, tačiau viskas yra įmanoma (neįmanomiems dalykams tereikia šiek tiek daugiau laiko). Stiprus užnugaris namie ir papildomos rankos, galvos ir akys padės žengti žingsnius savo planams įgyvendinti.

Nusipirkite kvapnios arbatos ir pasikvieskit ką nors į svečius sausainių išsikepti.

SKORPIONAS

Nepasitikėkite tuo žmogumi, kuris tik ką atgavo Jūsų pasitikėjimą. Jūs atleidot, bet jis nepasimokė. Atsargiai vertinkite elgesį ir žodžius, nes ne viskas auksas kas auksu tviska. Pailsėkite nuo asmeninių santykių keliamų dramų ir pasinerkite į darbus ar mokslus. Tai išeis į naudą tiek patiems darbams, tiek ir asmeniniams Jūsų santykiams.

Pasistenkite, kad kasdien Jūsų garderobe būtų bent viena raudona detalė.

ŠAULYS

Ateinančios 7 dienos į Jūsų gyvenimą atneš daug smagių netikėtumų. Kartais negalėsite patikėti, kad nesapnuojate ir net atrodys, kad esate tarsi kine. Beprotiškas laikas, netikėti įvykiai ir malonios staigmenos - štai kas Jūsų laukia. 

Patartina nedevėti aukštakulnių, nes teks nemažai palakstyti.

OŽIARAGIS

Teks nemažai skaičiuoti savo išlaidas, kad neviršytumėte savo galimybių. Rodos tiek daug visko reikia, bet stenkitės nepasimesti ir pirmiausia įsigyti pirmo būtinumo daiktus ir tik vėliau tai, kas Jums teikia malonumą ar patinka.

Įsidėkite į piniginę maža auskariuką su swarovski kristalu, tai šią savaitę veiks kai Jūsų amuletas.

VANDENIS

Vandenių laukia didelis ir sėkmingas pirkinys. Nebijokite kreiptis pagalbos įvertinant visas aplinkybes, Jūs negalite visko išmanyti. Pasistenkite nesedėti namie, yra nemaža tikimybė sutikti nuostabių žmonių, kurie padės Jums ateityje. 

Paieškokite sausainių recepto ir pasiūlykite kam nors pamėginti juos iškepti kartu.

ŽUVYS

Šią savaitę Jūs turite užbaigti visus neužbaigtus darbus, nes jie jums pasiseks. Kad ir kaip norėsis tiesiog plaukti pasroviui - pasistenkite padaryti įtaką Jus supančiai aplinkai. Šią savaitę Jūs šviesit ir būsit sklidina šilumos kaip saulė, kurios mums jau taip trūksta.

Pasistenkite kasdien garderobe turėti bent vieną geltoną detalę...