Mados tendencija 2012: asimetriškas sijonas – kaip išsirinkti ir dėvėti

2012-03-29 12:02:00   parengė: Dovilė Taraškevičiūtė, redagavo: Aistė abaravičiūtė (millionlooks.com)

Asimetriški sijonai – aukščiausias mados klyksmas šių metų pavasario/vasaros sezonais, todėl nieko keisto, kad tiek daug merginų ir moterų mūsų klausia, kaip būtent reikia pasirinkti ir dėvėti šį gražų drabužį, kad kiekvienos figūra susilauktų pagyrimų.

Dizaineriai šiais metams mums siūlo super mini, elegantiškus midi ir netgi prašmatnius ilgus sijonus. Tačiau pavasario/vasaros sezonams mes turime kai ką itin specialaus, kas galėtų papildyti mūsų spintas – asimetrišką sijoną. Jis yra ne tik gražus, įdomus, bet ir idealus variantas norint pabrėžti savo kūno grožį ar paslėpti problematiškas vietas.

Foto

Asimetriškas sijonas - gana neįprastas drabužis, todėl tikrai nelengva jį išsirinkti, o tuo labiau dėvėti. Tačiau vos tik Jūs išspręsite šias dvi problemas – kaip mat dar labiau pamilsite savo sijoną!

Pirmiausiai pakalbėkime apie tai, kaip reikėtų išsirinkti šį žavų drabužėlį. Štai keletas patarimų:

  • Apgalvokite, kiek pinigų galite jam skirti. Šiuo metu asimetriški sijonai labai populiarūs, todėl bus lengva surasti tiek aukštos klasės dizainerių darbų, tiek pigesnių variantų. Kuomet žinosite pinigų sumą, kurią galite išleisti – eikite į savo mėgstamą parduotuvę arba nieko nelaukusios nusipirkite internetu.
  • Atraskite savo kūnui labiausiai tinkantį variantą. Kadangi mes visos esame skirtingos, tas pats sijonas ant kiekvienos iš mūsų gali atrodyti labai įvairiai. Jūsų užduotis - susirasti tokį, kuris labiausiai išryškina ir gražina Jūsų formas. Išbandykite įvairius ilgius ir formas, kad rastumėte geriausią. Jei Jūsų ilgos ir gražios kojos – nieko nelaukusios griebkite mini sijonuką. Jeigu esate pernelyg liekna ir norite sukurti pilnesnį įvaizdį – rinkitės sijoną su raukinukais. Jei esate šiek tiek apkūni – Jums labiausiai tiktų  trumpesnio apsiuvo sijonas iki kelių.

Foto

  • Pamąstykite, kaip dažnai žadate dėvėti sijoną. Jeigu ruošiatės jį nešioti kiekvieną dieną, turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Paprasta, tinkanti skalbti naudojant skalbimo mašiną ir nereikalaujanti daug priežiūros medžiaga bus kur kas geresnis pasirinkimas nei ta, kurią reikės valyti sausu valymu.
  • Išsirinkite tinkamiausią spalvą. Kaip jau turbūt pastebėjote, spalvos daro įtaką vaizdui. Vienos Jums tinka, kitos sendina, storina ir t.t., todėl išsirinkite atspalvį, su kuriuo atrodysite žavingai.
  • Vienas iš svarbiausių dalykų: įsitikinti, jog sijonas Jums puikiai tinka. Susiradusi savo dydį apsivilkite ir apžiūrėkite save iš įvairių pusių. Jei patiksite sau pačiai kaip su juo atrodote – nieko nelaukite ir pirkite!

Foto

Dabar, kai jau nusipirkote asimetrišką sijoną, reikia jį tinkamai suderinti su viršutiniais drabužiais, bateliais ir aksesuarais, kad gautumėte galutinį vaizdą. Ši užduotis gali būti gan sunki, tačiau tam mes ir esame – kad Jums padėtume! Todėl štai dar keletas patarimų, kuriais pasinaudojusios greitai ir lengvai susikursite žavingą įvaizdį.

  • Asimetriški sijonai yra labai universalūs, todėl galite juos dėvėti bet kurio sezono metu ir beveik visomis progomis. Jei už lango šalta – suporuokite savo sijoną su šiltu vienspalviu megztiniu (ypač, jei Jūsų sijonas raštuotas), nepermatomomis pėdkelnėmis ir aukštakulniais. Taip pat galite sukurti sluoksnius apsivilkdama aptemptą palaidinę ir nertinį. Prie išsirinktų drabužių priderinkite aksesuarus, tačiau nepersistenkite, kad neatitrauktumėte dėmesio nuo savo neįprasto sijono.
  • Vasariniam įvaizdžiui asimetrišką sijoną galite priderinti prie paprastų ar berankovių marškinėlių, basučių, rankinės ir šiek tiek juvelyrikos.
  • Prie asimetriško sijono tinka įvairiausios pėdkelnės, viskas priklauso nuo medžiagos, iš kurios jis pasiūtas, ir spalvos. Prie šviesių, lengvos medžiagos sijonų geriausiai tinka lengvos odos spalvos pėdkelnės. Prie storesnių, tamsesnių sijonų – nepermatomos.

Foto

  • Įprastai, prie asimetriškų sijonų avimi aukštakulniai. Bateliai, kuriuos pasirinksite, turėtų būti paprasti, įprastų spalvų, tokių kaip juoda, balta, odos arba tokia pati kaip Jūsų sijonas. Venkite raštuotų, dekoruotų batelių, nes jie atitrauks dėmesį nuo Jūsų sijono dizaino. Taip pat galite avėti aulinius batus, tačiau tokius, kurie atrodo sunkūs, vyriški. Jei pasirinksite šį variantą – gerai pagalvokite apie aksesuarus, kurie suteiktų paskutinį akcentą Jūsų įvaizdžiui.

Mes Jums pateikėme tik keletą variantų kaip dėvėti asimetrišką sijoną, tačiau jų yra daugybė. Dabar tereikia nepagailėti laiko ir susikurti kombinaciją, kuri Jums patiktų labiausiai ir būtų mylimiausia.